Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki portable do 300 zł


Mavok

Pytanie

Szukam słuchawek portable w cenie do 300 zł które dobrze zagrają z fonami BlackBerry i Htc One i Htc One X oraz playerem sansa clip+.Słucham różnej muzyki począwszy od rocka przez Loreena Mckennitt,Enya.Clannad,jazz Diana Krall,Sara K,a także audiobooki.Czym więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie i sam nie wiem co wybrać a przesłuchać wszystkich modeli słuchawek które by mnie interesowały jest niemożliwe wiec proszę o poradę co wybrać,wstępnie wybrałem Beyerdynamic DTX 501p czy to będzie dobry wybór?czy może zainteresować się czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mnie się nie spodobały te bajery:P .. ale mogę polecić AKG K618, fajne słuchawy, dużo treści (dosłownie, brzmieniowo) w niewielkiej formie :P Polecam przesłuchanie, są w saturanch mediamarktach itd :P

 

a tutaj ludzka cena:

http://www.ceneo.pl/15329818

 

Możesz sobie jeszcze tutaj zajrzeć :

http://forum.mp3store.pl/topic/114861-shure-promocja-na-wprowadzenie/

Edytowane przez Jarmil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapewniam Cię że to zupełnie inne granie, w dodatku inna klasa brzmieniowa... powinieneś być miło zaskoczony, ja osobiście też nie lubię k518. W zasadzie tez byłem do nich sceptycznie nastawiony...

 

 

edit: i zdaje się że k619 i k618 to te same słuchawki tylko te droższe mają regulację głośności i chyba jeszcze jakieś inne bajery co działa na pewno na ifonach :P

Edytowane przez Jarmil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

k618 to dwie klasy wyzej niz k518. nie ma takiego lania dolem. jest czysta srednica i fajna gora. Tez mozesz sprobowac takstar hd6000 - a jak dokupisz do nich pady od hm5 to masz jeszcze wygodne sluchawki do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Akg k 618 słuchałem dzisiaj w media markt brzmiały nawet fajnie ale złamał się pałąk nie wiem czy to ja byłem tego sprawcą czy po prostu był już naderwany co nie zmienia faktu,że chyba z wykonaniem tych słuchawek jest coś nie tak ale być może był to odosobniony wypadek,jednak trochę się do nich zniechęciłem.Słuchałem też,Sennheiser Px 200-2 grają bardzo fajnie ale najlepsze wrażenie zrobiły na mnie Beyerdynamic 501p grają naprawdę cudownie mają świetną średnicę :D,szkoda,że nie było takstar hd6000 bo chętnie bym posłuchał.Nie sądziłem,że wybór słuchawek na "spacer" będzie taki trudny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Szwagiero

Ty weź hd6000 z padami na meeta, bo może je jeszcze raz kupię ;_;

 

K618, hd6000, pro80. Pierwsze dwie pary grają mocno funowo, więc to one powinny być faworytami. Co do pękającego pałąka jest to upierdliwe, ale jeśli masz w dobrym sklepie gwarancję i mieszkasz w jego okolicach to źle nie jest. Prędzej radziłbym sprawdzenie, które są dla Ciebie komfortowe, bo z obiema parami są sprzeczne zdania - co jak co, ale wygoda to kwestia mocno subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

złamałeś pałąk sklepowych słuchawek ? :P cóż za historia... porównywać te bajery do k618 to jak porównywać malucha do cikłeczento :P Ale przynajmniej trochę zaoszczędzisz

 

Te słuchawki były wystawowe pewnie na nie jednej głowie już były wiec może ktoś wcześniej je uszkodził a ja je tylko doprawiłem:D .Żeby nie mieć rozterek zamówiłem "malucha i cinquecento"Jak przyjdą to sobie na spokojnie porównam i wybiorę pod względem komfortu i brzmienia, te które będą mi się podobały zostaną ze mną a drugie będą na prezent dla syna :D chyba,że oba modele okażą się nie tym czego szukałem wiec je odeślę :D

Edytowane przez Mavok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności