Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Koss Sportapro Czy Sennheiser Px200?


Gość koleś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam do wyboru zakup słuchawek Koss SportaPro lub Sennheiser PX200. Cena nie gra roli, ale na PortaPro mnie nie stać. Przejrzałem to forum, ale nie znalazłem wiele informaci o modelu Koss'a. Nie bardzo wiem na które się zdecydować, bo oba modele mi sie podobają. Jakbyście mogli mi poradzić, byłbym bardzo wdzięczny. Może warto zainteresować się innymi modelami w okolicach 200 - 250 zł. Jestem otwarty na propozycje. Dzięki z gory,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Koleś :unsure: Jeśli chodzi o cenę w okolicach 200-250 to sportapro - nie opłaca się. W sklepie iriver w wawie lub sklepie online cena KOSS PortaPro jest nieznacznie większa.

 

 

tzn. za 279 masz PORTAPRO!!!

 

 

Moim zdaniem warto dołozyc. PORTAPro są super.

 

Sprawdz to: B)B)B)

 

 

ps. Oliver27 możesz coś napisać w sprawie porównania jakości sporta z portapro? BO pod względem wygladu to wiadome :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, może i są super ale kosztują 379.00 zł :o online (w MIP'ie, bo gdzie indziej nie znalazłem), a ja nie mieszkam w Warszawie, tylko w okolicach Katowic.

Sennheisery moge kupić za 239.00 zł a SportaPro'sy za 199.00 zł. Nadal nie mam pojęcia, na które się zdecydować... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ocen profesjonalistów tzn. recenzantów z czasopisma "Hi-Fi i Muzyka" to Sporta Pro są znakomite, nawet lepsze niż Porta Pro. W podsumowaniu napisali: "Ponadprzeciętna wygoda użytkowania. Fantastyczny partner do sprzętu przenośnego. Dynamika przestawia góry, bas jak z kolumn podłogowych, reszta... Tego trzeba posłuchać!" Uznali, że nadają się najlepiej do muzyki rozrywkowej. Brzmienie ocenili na bardzo dobre, stosunek jokości do ceny jako wybitny (oni znali cenę w wysokości 300zł!). Porta Pro dostały powyżej przeciętnej za jakość brzmienia a za jakość/cena dobrą. Sennheiserów niestety, jak do tej pory, nie testowali. Jestem posiadaczem PX-200 i mam przy nich odczucie lekkiego niedostatku basu które na dłuższą metę nie przeszkadza. Średnica i góra jest za to niezwykle szczegółowa i przyjemna dla ucha przez co można ich słuchać bardo długo nie odczuwając zmęczenia. Napewno na uwagę zasługuje jakość gitary akustycznej i elektrycznej. Brzmią one niezwykle namacalnie i soczyśćie-tak jak to jest w rzeczywistości. No i ten, trzeba przyznać, bardzo praktyczny system składania i sztywny futerał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności