Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe do 200 zł.


crow

Pytanie

Cześć.

Kilka dni temu kupiłem CAL!, bo chciałem spróbować czegoś nausznego i, szczerze powiedziawszy, nie mogę się do końca do nich przekonać(są raczej na sprzedaż, jbc :) ). Myślę, że tutaj kłopotem jest też słaby grajek, w moim przypadku LG L9. Mam jeszcze Sansę Clip+, która jest dobra, ale wszystko czego mi w niej brakuje to Spotify :D
Wcześniej z nausznych miałem KPP i to był całkowity odlot. Dużo basu, głośne, każdy grajek da im radę. CAL! miał być krokiem naprzód, nowymi doznaniami i... jest lepiej, dźwięk jest czystszy, pełniejszy, nie tak przesycony basem jak w KPP. Ale z drugiej strony brakuje mu czegoś, może mocy? Poza tym chyba nie do końca przemyślał gabaryty CAL!.

Stąd moja prośba do Was: 200 zł z przesyłka, co mi polecić.

Obecnie używam jakichś słuchawek od Sony Xperia S - nawet dają radę. Wcześniej miałem Brainwavz ProAlpha i nie mogłem narzekać. W najgorszym przypadku kupię znowu ProAlphy, ale to będzie stagnacja, a chcę czegoś lepszego.

Słucham wszystkiego: od klasyki po hiphop, po drodze rock i jakieś R&B.

Trudno mi powiedzieć czego oczekuję od nowych słuchawek, bo nie znam się na pojęciach ciepły, zimny bas itp. Pasowały mi ProAlphy i KPP. Może coś czystszego? Może jakiś odpowiednik CAL!?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

 

Od siebie poleciłbym:

 

Jays a-JAYS Three Słuchawki dokanałowe

http://sklep.rms.pl/jays-a-jays-three-sluchawki-dokanalowe

 

lub:

 

JBL J-33 (J33) Słuchawki dokanałowe

http://sklep.rms.pl/jbl-j-33-j33-sluchawki-dokanalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ktoś może coś powiedzieć o JBL J-33? Nie doszukałem się recenzji.

Co do Jays: martwi mnie to, że dając ponad 150 zł za słuchawki muszę zakładać Comply, by brzmiały dobrze. Przynajmniej tak piszą recenzenci. Ma ktoś jakieś spostrzeżenia albo nowe propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W temacie słuchawek dokanałowych do 150zł masz moje propozycje słuchawek w tym przedziale cenowym.

A że 150<200 to jak dla Ciebie też powinny być odpowiednie (niektóre modele).

Mój sprzęt to również telefon marki LG (G2).

A gdzie mogę to znaleźć?

 

Brainwavz ProAlpha czy R1? Które lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jest sporo takich tematow. kwestia teraz Twoich preferencji.

jesli Ci sie podobaly proAlphy to one imo sa bardzo zacne w swojej cenie. Najlepiej jakbys napisale czego oczekujesz w stosunku do nich ?

rowniejsze granie to bwz M1, wieksze lupniecie nuforce ne700, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trudno mi napisać czego oczekuję. Chciałbym słuchać jak perkusja w Savior Rise Against rozwala mi uszy, ale też delektować się balladami Fismolla czy KARI. No i też rap, a więc bas musi być na dobrym poziomie.

Patrzyłem na oba wskazane przez kolegę wyżej modele i są naprawdę interesujące. Jak jest z wytrzymałością nuforce 770x, bo kabelek wygląda na strasznie lichy? I w sumie nie wiem, czy zależy mi na izolacji takiej jak w nu. Jak wolcie: lepsza izolacja czy słabsza? Używać będę wszędzie: dom, autobus, ulica, łóżko.

A które są głośniejsze? Przy moim telefonie, czyli LG L9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to trudno napisac ktore bylyby dla Ciebie lepsze. Ale po tym co napisales strzelam ze ne700. 770 maja jeszcze mocniejsze walniecie, ale imo bardzo cierpi na tym jakosc innych pasm - stad bardziej ne700 polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czytałem już wcześniej te recenzje :)

 

Ktoś mógłby jeszcze zabrać głos: Brainwavz M1(ewentualnei ProAlpha) czy nuforce 770x?

 

Ja bym brał M1 - dźwiękowo zdecydowanie wykraczają poza swoją półkę cenową + mają niezniszczalny kabel ale dla ciebie może być mało basu. Z bardziej basowych to Soundmagic E10 też solidnie wykonane.

Nuforce'y słyną z beznadziejnego kabla który się ciągle psuje (wnioskuje to po opiniach na forum i ilości rekablowanych :)).

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności