Skocz do zawartości

Compton


Compton

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem od @Compton Matrixa + dodatki, szybko sprawnie i bezpiecznie rzecz jasna. Wcześniej też trochę pohandlowaliśmy, powymienialiśmy się lampami, wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Jak wszyscy wcześniej polecam transakcje z Robertem i pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wymieniłem się z Comptonem na słuchawkowy odsłuch, dzięki czemu miałem możliwość posłuchania szczytu chińskiej technologii planarnej w postaci HEKów, polecam tego forumowicza. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dokonaliśmy transakcji na Bursona CV2+. @Compton wykazał się ogromną inicjatywą, poprowadził samemu całą sprzedaż i bardzo bym chciał, abyśmy zawsze trafiali na tak fantastycznych kontrahentów. Wisienką na torcie jest poprowadzenie pomocy po sprzedażowej, klasa sama w sobie! Warto też dodać, że wyciągając go z pudełka byłem zaskoczony stanem Bursona, ponieważ nawet patrząc pod światło nie widziałem żadnych oznak użytkowania. Kolega dba o sprzęty <3.

Po stokroć polecam i zachęcam do współpracy tym, którzy się wahają.

Edytowane przez Adamesq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Głęboki pokłon dla Szanownego Klienta, a tym razem testera kabli XLR, który nie daje sobie mydlić oczu ani uszu marketingowym  bełkotem nachalnego sprzedawcy, tylko pisze jak jest lepiej niż MaxTV, i konkretnie wyznacza kierunki lokalnym producentom audio. :) Bardzo polecam kontakty z kolegą Robertem bez względu na to, czy mają się zakończyć transakcją.

Edytowane przez majkel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Robert to czlowiek orkiestra i prawdziwa wartość dodana tej małej społeczności.

Compton pożyczył mi kabel bal do Nightowl, pomógł wybrać mi nowe słuchawki, pięknie zrecenzował kabel Forzy, który mu wysłałem, a następnie go odkupił. Myślę, że to świetny początek audio-znajomości ?

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem Focal Listen. Część pieniążków ze sprzedaży kolega Robert przeznaczył na instytucję charytatywną. Gest należy tu wyróżnić, zatem zamiatam czapką przed kolegą.

Ze słuchawkami wszystko jak najbardziej gra, szybka przesyłka, zapakowana pancernie, zatem pozostało mi tylko polecić! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna transakcja z Comptonem, kupiłem świetne słuchawki, które wcześniej miałem możliwość posłuchać. Nie pozostaje mi nic innego jak kolejny raz polecić tego forumowicza! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zakupiłem od Comptona już drugą rzecz. Za pierwszym razem do transakcji doszło zupełnie przypadkowo, bo na zapytanie o poradę odnośnie IC, sam z siebie zaproponował, że wyśle mi swoje IC żebym je sobie sprawdził w swoim systemie. Na drugi dzień miałem je już u siebie… i w miejscu tym też pozostały, bo dostałem ofertę nie do odrzucenia :P Na dodatek wysłałem mu moje Cleary, a odesłał je nie dość że w nieskazitelnym stanie, to jeszcze lepiej zabezpieczone niż w drogę pierwotną :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem od Comptona HE-500, szybko się porozumieliśmy, szybko wysłał oraz wyjątkowo dokładnie zabezpieczył przesyłkę. Same słuchawki dokładnie tak jak w opisie, jestem b. zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności