Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne około 300zł


sialala

Pytanie

Witam. Chciałbym zakupić słuchawki jakieś nauszne z zamiarem wykorzystywania ich na codzień (tak więc musi to być mini jack) jak i do podłączania ich do instrumentów (perka cyfrowa, gitara, pianinko cyfrowe). Do słuchania muzy z telefonu każde słuchawki się nadadzą, jednakże zależało by mi bardziej na tym by instrumenty ładnie brzmiały (tutaj też potrzebna by była przejściówka z mini na dużego jacka - też fajnie jak by ktoś coś polecił). Mógłby ktoś coś polecić? Nie mam doświadczenia z słuchawkami droższymi jak 30zł tak więc nie mam pojęcia o lepszym sprzęcie :P Aaaaa... nie wiem czy to istotne, ale typ muzyki jakiej słucham/ gram to coś symfonicznego, progresywny rock. Coś ciężkiego, jakiejś gitarowej młucki rzadko.

Dzięki z góry za odpowiedzi :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

sporo takich tematow bylo... poszukaj info o takich sluchawkach jak akg k618, sennheiser px360, takstar hd6000...

nie masz gdzie podejsc aby samemu cos posluchac, aby bardziej sie zorientowac na jakim brzmieniu Ci zalezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli będziesz korzystał z nich wyłącznie w domu, możesz spróbować audio-technica tad400, słuchawki otwarte o naturalnym, szczegółowym brzmieniu, powinny dobrze sprawdzić się w Twojej muzyce. Co do komfortu... przy nausznikach mięciutka gąbka obszyta dobrej jakości pluszem, są dość duże, ucho się w nie mieści. Przy dużych uszach i większym nacisku gąbka może okazać się zbyt mięciutka i ucho może dotykać plastikowej obudowy co zapewne wpłynęłoby na dyskomfort użytkowania. Większość słuchawek ma przejściówkę na dużego jacka w standardzie. Poza tym nie każde słuchawki dobrze zagrają z telefonem, ale ten AT dobrze sobie radzi i z takim sprzętem.


Generalnie teraz trudno znaleźć słuchawki które miałby fabrycznie dużego jacka :P (mają tak np Senki hd558) W takim przedziale cenowym, u większości modeli, mamy standardowo małego jacka a duży to doczepiana/dokręcana końcówka. Szczerze trudno jest mi doradzić Ci coś przenośnego :P sam nie przepadam za małymi przenośnymi słuchawkami... ale z tego co czytałem, to w tej cenie, dość chwalone są bajery dtx 501p... choć mnie sie nie podobają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w tej cenie mozna wybrac cos fajnego - o roznym charakterze brzmienia. wiec najlepiej cos przesluchac samemu aby zweryfikowac co osobiscie nam odpowiada. granie ciemne, granie jasne. bardziej radosne, cieple czy moze chlodniejsze, analityczne...

dopiero odnoszac sie do jakis sluchawek mozemy sobie pomoc rzetelniej. bo dla przykladu:duzo basu to wzgledne... a basu wiecej niz w modelu X to juz konkretniejsza informacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności