Skocz do zawartości

Ratowanie CAL'I


adamzeroo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Trochę odkładałem założenie tego tematu(mam nadzieje ze todobry dział) , troche też o słuchawkach zapomniałem. Sprawa nie jest zbyt skomplikowana. Krótki rys historyczny- Pożyczyłem kiedyś, ówczesnej dziewczynie moje słuchawki Creative Aurvana Live!, wyjechałem potem na całe wakacje do pracy za granice. Jakież było moje zdziwienie po powrocie kiedy okazało się , że moja luba , zdewastowała moje skarby (czyt. Cal'e) , wyrwała jedną słuchawke z pałąka i zgubiła gąbeczke. Na zdjęciach widać że nie są to poteżne zniszczenie ale serce pekło na pół.

Teraz moje pytanie , macie jakieś pomysły jak uratować te słuchaweczki? Wspominam je, mimo że nie używałem ich łoo ze 4 lata , jako najprzyjemniejsze słuchawki do domu , poprostu świetna sprawa do słuchania muzyki i nie chciałbym sprzedać ich zwłok.

 

Jeśli są jakieś pasujące muszle, jeśli do jakichś słuchawek da się przełożyć przetworniki, lub jeśli ktoś chce sprzedać Creativy w których padły przetworniki , proszę o kontakt ! Jeśli macie jakieś pomysły , typu żywica epoksydowa w miejsce gdzie zostałą "wyrwana" słuchawka,piszcie śmiało. Pomocy!!


AHHH zapomniałem , że technicznie wszystko pięknie działa

IMG_20140220_145446.jpg

IMG_20140220_145430.jpg

Edytowane przez adamzeroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pady to można dać ogłoszenie w komisie, czasem ktoś sprzedaje. Ewentualnie ja mam takie mocno podniszczone (w sporej części bez wierzchniego skaju).

Albo można na Allegro polować na uszkodzone Creative Fatality, mają welurowe pady, które pasują bardzo dobrze na CAL, przez co zyskuje komfort. Co do brzmienia to lekko rozjaśniają, ale ogólny charakter słuchawek zostaje zachowany - trochę inaczej ale nie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności