Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wymiana padow w Superlux HD330


fishman

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, bakemono napisał:

No właśnie 😀 A na twoje oko to prawdziwa skóra?

 W dotyku i po zapachu wydaje się że to prawdziwa skóra. A czy owcza, to już cholera wie 😋

20 godzin temu, meehooj napisał:

mnie interesuje, daj znac

Na Twoje specjalne życzenie spieszę donieść, iż wspomniane pady zostały komisyjnie zaakceptowane 😋

Różnice w stosunku do tej ceratki co to była wcześniej naniziana, to przede wszystkim wygoda przez duże Wy. Są miększe, większe. Nawet po kilku godzinach słuchania nie pocą się. 

Odnośnie zmian w brzmieniu, to miałem wrażenie że ktoś zdjął mi koc z słuchawek. Przybyło wysokich tonów, wszystko nabrało przestrzeni. Ubyło trochę basu, ale w takim pozytywnym znaczeniu. Wszytko brzmi bardziej naturalnie. Poprzednio słuchawki grały jakby efekciarsko z efektem wow. Teraz instrumenty brzmią bardziej naturalnie, wszystko jest na swoim miejscu. 

W mojej subiektywnej ocenie bardzo dobre, niedrogie i pozytywnie wpływające na brzmienie pady. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała refleksja po dalszych odsłuchach. O ile niezaprzeczalnie nowe pady są wygodniejsze od zestawowych, to niestety po wielu godzinach odsłuchu zaczęło piszczeć mi w uszach. Nie wiem czy to z powodu wysokich tonów, których pojawiło się naprawdę sporo. Zauważyłem też że bas na tych nowych nausznikach zrobił się z jednej strony troszkę słabszy a jednoczenie jkaby rozlał się dookoła. Nie lubię takiego grania i tu 1:0 dla ceratki, bo tam bas był przyjemny a jednoczenie zadziornie kopiący. 

Podsumowując pojedynek dałbym remis. Dlaczego? Ano dlatego że słuchawki że starymi padami są mniej wygodne, ale za to brzmią po prostu przyjemnie. Co prawda brakuje trochę przestrzeni i wysokich tonów, jednak całośći słucha się naprawdę dobrze. Natomiast nowe dodają przestrzenności oraz wysokich tonów. Tak więc póki co zostają na lepsze czasy, bo same w sobie są rewelacyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności