Skocz do zawartości

krzyhoo29


krzyhoo29

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

krzyhoo29 zakupił ode mnie wzmacniacz mikroforum, kabelek 2x RCA -> 3.5mm oraz futerał.

Kupującego cechowała ogromna kultura wypowiedzi oraz szybkie wykonanie przelewu.

Polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Krzycho solidny i uczciwy człowiek. Wysłałem HD800 do oglądu bez żadnych kaucji dla mnie. HD800 ode mnie nabył, a ja w zamian przyjąłem Beyery T90krzyhoo29 mod oraz trochę znakomitych plecków by krzyhoo29 do Sennheiser'ów HD600.

 

Polecam, pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem lampę bugle boy.

Podjechałem odebrać osobiście. Świetny kontakt ze sprzedającym, pogadaliśmy nie tylko o lampach, sprzętach i słuchawkach, ale o różnych aspektach życia.

Co warte zauważenia, bez napomknienia z mojej strony oddał kwotę przeznaczoną na KW , ponieważ początkowo wpłaciłem sumę uwzględniającą przesyłkę. I tak przy okazji wyszła jego uczciwość i rzetelność w transakcji :P .

Edytowane przez rezystor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem szpargały do Sennków. Spodziewałem się wysyłki w kopercie bąbelkowej, a dostałem elegancko spakowane i zabezpieczone w pudełeczku :) Dobry kontakt. Polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem Pioneera U05. Sprzedawca trzyma poziom sprzętu, czyli poziom znakomity - kontakt super, wysyłka błyskawiczna, stan jak zadeklarowano.

Zdecydowanie polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Audeze LCD-X w pełnym komplecie z oryginalnym pudełkiem, kablami i zapasowymi padami. Cały kontakt przebiegł bardzo kulturalnie, sprawnie i miło - byłem pozytywnie zaskoczony wysoką kulturą i uczynnością pana Krzysztofa. Sprzęt bardzo zadbany, jego stan oceniam właściwie na idealny. Ponieważ sam mam do sprzętu, czy ogólniej - wytworów ludzkiej inteligencji - ogromny szacunek i lubię o nie dbać, tylko umocniło to moje ogólne pozytywne wrażenie z całej transakcji i mój szacunek do pana Krzysztofa, tym bardziej, że miałem możliwość odebrać słuchawki osobiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności