Skocz do zawartości
  • 0

Przyszedł czas na nowe słuchawki :)


zandal

Pytanie

Witam

Jako że dawno nic nowego z przenośnego audio sobie nie kupiłem, a kaski się troszkę nazbierało, przyszedł czas na nowe słuchaweczki :) Chciałbym sprawić sobie coś wokół usznego zamkniętego. Kaska na ten cel +- 800zł. Oczywiście nie chciałbym żeby słuchawki grały gorzej od tych które posiadam, a mianowice:ATH-m50, CAL!, brainwavz m5 oraz logitech ultimate ears 250(tych najczęściej używam). Zależało by mi żeby słuchaweczki były bardziej wyjściowe (mniejsze muszle) od wyżej wymienionych wokół usznych. W obszarze moich zainteresowań są słuchawki Sennheisera Hd-25, ale nie wiem czy jest to dobry wybór. Muzyka jakiej słucham to praktyczni wszystko prócz muzyki klasycznej czy cantry. Od System of the down po Tiesto poprzez Hip-hopowe bity. Na czym słucham Sansa Zip+, SGS3 i do tego fiio e07k.

Pozdrawiam i dziękuję za doradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

to chcesz wokoluszne czy nauszne ? hd25 sa chyba nauszne...

jesli nauszne to popatrz na sennheiser amperior. zrobily na mnie wieksze wrazenie niz momentum...

to taka portable wersja wlasnie hd25, dostosowana do pracy ze slabszymi zrodlami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jest jakaś różnica między nausznymi a wokółusznymi???? Akg jak i momentum wydają mi się trochę za duże coś w podobie CAL!, a Amperior wyglądają bardzo podobnie do hd 25 i mówisz ze grają całkiem inaczej. Bardzo ubolewam że nigdzie nie mogę odsłuchać tych słuchawek i muszę posiłkować się opiniami innych użytkowników.Myślałem jeszcze o Sony MDR1 ale też nie miałem okazji ich nigdzie oglądać ani posłuchać. Dlatego proszę koledzy doradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wokółuszne obejmują całe ucho, nauszne tylko przylegają.

Przetwornik jest ten sam (chyba), ale jest on przerobiony z myślą o słabszych źródłach.

Wydaję mi się że największy wpływ na dźwięk w amperiorach ma aluminiowa obudowa.

Dźwięk jest równiejszy, bez "piasku" w porównaniu do hd 25.

Jest jeszcze taki wynalazek jak hd 25 aluminium, który z chęcią bym przetestował.

Edytowane przez Ermac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z twojego wyjaśnienia to chyba chciałbym słuchawki nauszne (wydaje mi się że muszle będą mniejsze). Kurde między amperior a hd25 jest jakies 300-400 zł różnicy. Czy warto????? A może wziąć jeszcze jakiś inny model pod uwagę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Link ze słuchawkami, które mi wysłałeś wyglądają identycznie jak te tutaj http://www.ceneo.pl/24378684, które noszą nazwę Amperior Silver??? Czy są to te same słuchawki czy tylko mi się tak wydaje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności