Skocz do zawartości
  • 0

Alternatywa dla Denon AH D-340


venoir

Pytanie

Moje Sennheisery CX 300 II zaczęły przerywać (drugie dokanałówki do wyrzucenia od początku roku), na szczęście po 3 latach albo i więcej. Szukam otwartej, półotwartej i mobilnej konstrukcji na uszy. Obowiązkowo z mikrofonem, idealnie z pilotem pod Apple.

Zakres muzyki, której słucham jest dość szeroki (najczęściej metal, electro, muzyka filmowa). Odtwarzacz, z który będą sparowane to najczęściej iPhone. Budżet - koło 600zł


Po kilkugodzinnych podróżach do muzycznych i marketów najbardziej przypadły mi do gustu Denony AH D-340, jestem w stanie utargować cenę na ok 650zł w salonie.

Przed kupieniem chciałem zapytać o alternatywę, bo może coś w tym budżecie zagrałoby fajniej wg Was? ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sennheiser Momentum On-Ear, dzisiaj do mnie przyszły i właśnie zacząłem je odsłuchiwać, więc jak masz jakies pytania odnośnie ich to wal.

Momentum nie za bardzo odpowiadają mi jako słuchawki mobilne.. wyglądają jak chillout na miękką pufę w pokoju, są też sporo droższe. Głupio pisać, ale przez design chyba nie zdecydowałbym się na 'wyjściówki'. Mimo to, chętnie posłucham jak grają! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po kilku godzinach odsłuchu muszę stwierdzić że z początku byłem negatywnie do nich nastawionych ale teraz musze stwierdzic że to bardzo dobre słuchawki. Graja bardzo muzykalnie z ocieplonym brzmieniem spora ilością dolnych rejestrów, średniej wielkości sceną i nawet dobra rozdzielczością. Dobre praktycznie do każdego rodzaju muzyki. Bardzo powiedziałbym "rozrywkowe". Na próżno szukać w nich neutralności. Na razie jedyna rzecz która mi przeszkadza to to że osoby bedące w tym samym pomieszczeniu co ty świetnie słyszą czego słuchasz. Za słaba jak dla mnie izolacja, ale za to pady są dośc wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności