Skocz do zawartości

michauczok - moje modyfikacje i pomysły


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kabelek jest już troche zmęczony, bo jest moim najlepiej brzmiącym kablem, i ciężko mi przestać go używać ; )

Pady hm5 jak najbardziej.

Są to jak już może niektórzy słyszeli, słuchawki powstałe w wyniku współpracy mojej i Fatso, za cel postawiliśmy sobie walkę na poziomie Audeze LCD-3 i Stax'ów, i wydaje mi się że odnieśliśmy sukces.
Oczywiście słuchawki są ciągle jeszcze doskonalone, ale w tej chwili jestem na tyle zadowolony z ich brzmienia, że mogę śmiało napisać że są jednymi z najlepszych jakie słyszałem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

te dwukolorowe grile są zamierzone ?

 

Na moim monitorze grile wyglądają na jednokolorowe...

 

Pall licho :D z kolorami ecry i jasnym brązowym, ale odcienie szarości chyba dobrze pokazuje ? bo ja widzę jasny i ciemny element ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

te dwukolorowe grile są zamierzone ?

 

Na moim monitorze grile wyglądają na jednokolorowe...

 

Pall licho :D z kolorami ecry i jasnym brązowym, ale odcienie szarości chyba dobrze pokazuje ? bo ja widzę jasny i ciemny element ....

 

 

 

"ecru" :) Tak, są różne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie moje piniondze! Kiedy preorder i kiedy strona www...?

Już niedługo, chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik :) Od przyszłego roku ruszymy pełną parą.

 

No w końcu coś konkret :) ale krowy !!! te dwukolorowe grile są zamierzone ?

Dwukolorowe masz na myśli że główny duży grill jest czarny, a siatki w otworach przy złączu kabla mają kolor naturalnego aluminium? Jest to do pewnego stopnia zamierzone, poprzedni prototyp jest bardziej spójny kolorystycznie, ale zrezygnowałem z malowania siatek, kolejne chciałbym już anodować i barwić na czarno, co jest o wiele trwalsze, praktycznie nie do zdarcia. Ale muszę to powierzyć firmie z zewnątrz.

A tutaj się to uzupełnia z jasnym pierścieniem grilla i śrubami.

 

Drewno w tym przypadku to sucupira na główną obudowę, a na pierścien grilla klon falisty, taki jaki jest stosowany na topy w najlepszych gitarach elektrycznych. Całość wykończona fillerem i olejem tungowym.

 

Wtyki hifimanowe zastosowane jako chyba najlepszy kompromis między wielkością i trzymaniem kabla. Niewygoda z tym związana znana z hifmanów, czyli konieczność kręcenia całym kablem nie występuje - złącze wystaje na zewnątrz, i można bez problemu dokręcać wtyk bez obracania kabelkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będa miały "czoka" na uchwytach? :)

Będą miały inne uchwyty. Pałąk cały jeszcze nie wie czy suspension (w stylu stax, akg), czy normalny

 

Nie chodzi o podstawę grilla w brązowym i jasny ring od czarnej siatki.

Te małe siatki obok złącza rozumiem ze przymus na razie, jednak ładniej wygląda to w czerni :)

A to, zupełnie przez przypadek, frezowałem bez okularów, a gdy je założyłem, to już takie były, jasne. Zupełnie nie wiem co się stało ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Senngrado portable, muszle palisander santos, polerka i olej, gniazdo na kabel, recabling wewnętrzny w pałąku, siatki stalowe. Kabelek magic Fatso, gniazdo neutrik. Pałąk stuningowany silvercrest.

 

iBSNVxt.jpg

 

Gniazdo:

 

DPw1Idu.jpg

 

db67nsI.jpg

Skladają się tak

 

UDksz3G.jpg

 

i tak

 

bmvxbWx.jpg

pochylone drivery

 

6M7qlmq.jpg



Zdjęcia surowe z aparau jakby ktoś chciał się przyjrzeć szczegółom
http://imgur.com/O3rft0O,KMvAPi3,j4NjPY0,uuOOH6a,wSuJObX,o6a31J9,JingCgY,db67nsI#4

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności