Jump to content
kommel

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym

Recommended Posts

5 minut temu, retter napisał:

Mnie tam nie porwało to połączenie ale ja stary i głuchy jestem ;D

A czego Ci brakowało w tym połączeniu?

Dla mnie to było kompletne zestawienie.

Edited by Compton
  • Like 2

Podpisuję się pod pytaniem :)

39 minut temu, Swordfish_ napisał:

922c13c81924b2abd1c59a3f894a53d3.jpg

Czy możesz bursona c3 odnieść do Mytek BB, ktory wypada lepiej i w czym?

Edited by xtpppp
  • Like 1

- Tapatalk

Mnie też ale ja średnio-stary i głuchy jestem ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

13 godzin temu, xtpppp napisał:
Czy możesz bursona c3 odnieść do Mytek BB, ktory wypada lepiej i w czym?

Tak. Nadaje teraz z komórki. Niebawem się odniosę szerzej, tutaj i także w recenzji C3. Na teraz napiszę, że oba to bardzo mocne sonicznie urządzenia, warte swojej ceny. Oczywiście to moje zdanie, ktoś ma prawo mieć inne :)

Edited by Swordfish_

Bo ja lampowo gradowy zgredek jestem o ile d8000 maja urok który doceniam o tyle bezdusznej elektroniki jakoś nie trawie.
Kontakt krótki więc mało opiniotwórcze stwierdzenie.

Susvary + dcs porwały mnie bardziej ;p

- Tapatalk

No ja po założeniu na uszy D8000 podłączonych do C3 nie miałem zbytnio ochoty opuszczać stanowiska Audeosa na AVS. Dla mnie osobiście zagrało to lepiej niż z wersją PRO.

• Like 2

17 godzin temu, retter napisał:

- Tapatalk

Mnie też nie.

No to zestaw mobilno biurowy (w domu nie używam słuchawek właściwie) mam ogarnięty. Bój był zaciekły, cierpliwość moja i żony na wykończeniu. Przerzuciłem tonę sprzętu i miałem już naprawdę dość, ale w końcu jest tak jak lubię. Jak właściwie lubię przekonałem się dopiero w trakcie poszukiwań, więc plus tej całej akcji jest :)

A jak jest?

Mega muzykalnie, gładko, ale detalicznie. Z basem który słychać, ale też czuć jak potrzeba zejścia. No i wygodnie. Czemu ja ich unikałem? Chyba przez info o braku sceny. Koniec końców okazało się, że nie lubię rozbuchanej i w sumie to ta w Opposach jest absolutnie wystarczająca.

Jedynym gatunkiem w którym spisują się tylko dostatecznie jest metal, na szczęście z wiekiem słucham go coraz mniej.

Fuksem kupiłem ostatnie pady z polskiej strony Oppo. Dzięki nim bas wrócił na miejsce, bo ze starych się właściwie welury zrobiły. Jeszcze tylko ogarnę kaletnika zdolnego żeby mi pałąk oprawił ładnie, a na razie opaska z ALi idzie. I mam na razie spokój, chociaż znając to hobby to za dwa trzy lata znowu wsiądę na tą karuzelę.

IMG_20191208_195733.jpg

Edited by zdzichon
  • Like 8

Brawooooo. ES100 daje radę a Oppo... No cóż szkoda że porzucili słuchawki bo mogło być ciekawie. Zestaw pod zamówienie. Pasuje to super.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

• Like 1

14 minut temu, Nicodem napisał:

Zestaw pod zamówienie. Pasuje to super.

Żebyś wiedział, wybitna synergia.

Cytat

No cóż szkoda że porzucili słuchawki bo mogło być ciekawie.

Pm3 wireless to by było coś.

No i ogólnie szkoda ich podejścia do mobilnych planarów. Mam nadzieję że ktoś jeszcze podejmie temat i będą nowe planarki ważące mniej niż pół kilo.

Edited by zdzichon
  • Like 1

No to zestaw mobilno biurowy (w domu nie używam słuchawek właściwie) mam ogarnięty. Bój był zaciekły, cierpliwość moja i żony na wykończeniu. Przerzuciłem tonę sprzętu i miałem już naprawdę dość, ale w końcu jest tak jak lubię. Jak właściwie lubię przekonałem się dopiero w trakcie poszukiwań, więc plus tej całej akcji jest

A jak jest?
Mega muzykalnie, gładko, ale detalicznie. Z basem który słychać, ale też czuć jak potrzeba zejścia. No i wygodnie. Czemu ja ich unikałem? Chyba przez info o braku sceny. Koniec końców okazało się, że nie lubię rozbuchanej i w sumie to ta w Opposach jest absolutnie wystarczająca.
Jedynym gatunkiem w którym spisują się tylko dostatecznie jest metal, na szczęście z wiekiem słucham go coraz mniej.

Fuksem kupiłem ostatnie pady z polskiej strony Oppo. Dzięki nim bas wrócił na miejsce, bo ze starych się właściwie welury zrobiły. Jeszcze tylko ogarnę kaletnika zdolnego żeby mi pałąk oprawił ładnie, a na razie opaska z ALi idzie. I mam na razie spokój, chociaż znając to hobby to za dwa trzy lata znowu wsiądę na tą karuzelę.

IMG_20191208_195733.thumb.jpg.05c0687bd0d81a58349d46d01adf313e.jpg
Poszukaj na fejsie PrzemysławNyczaj robi hradbandy i ci coś doradzi.

- Tapatalk

• Like 1

10 minut temu, retter napisał:

Poszukaj na fejsie PrzemysławNyczaj robi hradbandy i ci coś doradzi.

PrzemysławNyczaj Gliwice? :) Dzięki

29 minut temu, zdzichon napisał:

chociaż znając to hobby to za dwa trzy lata znowu wsiądę na tą karuzelę.

Właśnie niecałe 3 lata z nimi żyłem :D Synergia z iBasso DX90 i Aune B1 była tak wybitna, że chyba lepszej świat nie słyszał pod PM-3. Na forum poza mną był jeszcze ktoś, kto to potwierdzi. Świetny był też zestaw Astella AK300 z 380AMP. Sprzedawałem ze smutkiem, ale kiedy po tych 3 latach zasmakowałem zwiewności i przestrzeni K701 coś mi się odmieniło. 

46 minut temu, zdzichon napisał:

IMG_20191208_195733.jpg

Gratulejce !!!!!!

Ostatnie pady ? Jak kupowałem swoje to z Niemiec sprowadzali.

Jak będziesz ogarniał pałąk u kaletnika to mi daj znać. Może jak będzie fajne to też bym kupił ?

Ja nadal wiszę na zestawie AK300 plus AMP380 lub little bear i kable balans i zwykłe Perula. 

Brak kasy na wyższe Astelle...

Edited by Lord Rayden
  • Like 1

4 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Ostatnie pady ? Jak kupowałem swoje to z Niemiec sprowadzali.

Jak ich pytałem, to odpisali, że będą się mocno starać żeby jeszcze sprowadzić, ale nic nie gwarantują. Trzeba się czaić, kupiłbym jedne w zapasie.

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jak będziesz ogarniał pałąk u kaletnika to mi daj znać. Może jak będzie fajne to też bym kupił ?

Dam znać, mam już dwa namiary. Na pewno zrobię, bo jednak lubię ładne rzeczy, a Oppsy są IMO bardzo ładne. Szkoda je szpecić opaskami na dłuższą metę.

W ofercie mają pady po 199 zł. Na stronie oppodigital. Zdrożały okrutnie.

Znajdźcie w okolicy warsztat, który obszywa kierownicę skórą - za taki drobiazg biorą grosze - mają perforowaną skórę i materiały wygłuszające (tzn. pianki) na podbicie jak ktoś ma ochotę...
  • Like 1

PrzemysławNyczaj Gliwice? Dzięki
Tak popatrz na twory Michałczoka (dział DIY), skóra to działka Przemka.

- Tapatalk

gra nie gorzej  niż obecne flagowce szok !!!

IMG_0087.JPG

• Like 1

14 godzin temu, tawek33 napisał:

gra nie gorzej  niż obecne flagowce szok !!!

IMG_0087.JPG

czo to ?

Kurcze, im dłużej słucham Amphionów One18 tym bardziej je doceniam. Słychać, że to metalowe membrany ale raczej w sensie pozytywnym, przede wszystkim wciągają w muzykę. Nie czuję potrzeby przepięcia z powrotem na NS1000M, więc musi być dobrze :)

9 godzin temu, retter napisał:

Hm601? I sony EX???

- Tapatalk

601 slim  + ex1000