Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że srebro pozytywnie wpływa na Twój system. U mnie ze srebrnych pozostał kupiony wiele lat temu w Top Hifi FMT4, który miedzy DACiem, a wzmacniaczem zapewnia brzmienie nasycone, bardzo gładkie (dla mnie za bardzo, bo czasami robiło się na nim wręcz płynnie), pastelowe, ale wyższa średnica oraz soprany potrafią być przypruszone niezwykłością, co było słychać m.in. w wyższych rejestrach wokali kobiecych, jak u Liz Callaway na finalach. 

 

Z opisu wynika, że nasze upodobania soniczne są zbieżne, choć osiągamy je innymi drogami i to w tym hobby jest dla mnie zawsze interesujące.

 

Jeszcze raz gratuluję i czekam na opis wrażeń NH oraz NO z lavricables👍 Patryk ze wspomnianego przez @Undertaker bloga zawsze cenił dźwięk jaki dawały w jego systemie, m.in. z Pandorami VI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, waski napisał:

Pamiętaj @Corvin74 jeżeli pozbywał byś się Kambodży pisz do mnie śmiało 😉

Nawet w rozliczeniu mogę pozbyć się Marantza CD16. 

Eee, miałem cały komplet, ale CD nie sprzedam... mam 600 płyt na czymś trzeba słuchać, a w razie czego może robić za DAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Bywalec
W dniu 27.04.2020 o 11:39, Corvin74 napisał:

hmmm, tak blisko jest ten króliczek że widzę już jego uszka... Tor Stacjonarny kolumnowy:

Monobloki WBA Thunder Bird + Kolumny Studio 16Hz Aurum + okablowanie Nenotech + DAC/Wzmacniacz Questyle Twelve (tutaj może będzie zmiana).

Uzupełnienie źródła: Gramofon Fluence RT83, CD - Cambridge Aiudio 851C,  LAN - USBridge Sig

20200426_225553.jpg

 

Który Neotech? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 11:39, Corvin74 napisał:

hmmm, tak blisko jest ten króliczek że widzę już jego uszka... Tor Stacjonarny kolumnowy:

Monobloki WBA Thunder Bird + Kolumny Studio 16Hz Aurum + okablowanie Nenotech + DAC/Wzmacniacz Questyle Twelve (tutaj może będzie zmiana).

Uzupełnienie źródła: Gramofon Fluence RT83, CD - Cambridge Aiudio 851C,  LAN - USBridge Sig

20200426_225553.jpg

 

Pierwsze co przychodzi mi na myśl to zwieńczenie dowcipu...skromnie, ale czysto :)

 

Pełna wersja dla tych co nie znają ;) 

 

Rosyjski miliarder z żoną na wakacjach w Paryżu wybrali się zwiedzić Luwr żona mówi do męża:
-Borys i jak ci się tu podoba?
Mąż na to:
-No ładnie jest...czysto, skromnie ale czysto

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Destruktor napisał:

Porównywałem z SMSL Sap-II który mam, nie słyszę żadnych różnic. Legendy o wymaganiach HD800s to często wyrazy paniki.

Nie do końca. Sony WM1A po balansie na wysokim gainie i Aune X1S Pro ewidentnie nie dają rady napędzić HD800S, choć w tym drugim przypadku to też zapewne kwestia kiepskiej synergii. DX220 AMP8 powiedzmy, że daje radę, ale na wysokim gainie. Aune S6 Pro na SE (czekam na adapter 4,4mm-->XLR) daje radę na styk, a ewidentnie Burson Playmate na wysokim gainie oferuje obecnie najwięcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, deftones9 napisał:

Korwin ma dobry gust, tylko przydałaby sie jakaś półka co by te winyle sprzątnąć spod ściany :D

Będą jeszcze półki robione na zamówienie wraz z miejscami na winyle u płyty CD do tego trochę ustrojów akustycznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2020 o 21:46, Seler666 napisał:

Na tę chwilę...

612b1c90fd04c06eb8ca3b8c5f74bd55.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Tęsko trochę za nimi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej zagrody wtargnął wczoraj nowy, zmutowany osobnik. Wyrżnął połowe stada, reszcie zadał ciężkie obrażenia i uciekł. Wyznaczyłem nagrodę pieniężną za ujęcie. Łowcy mówią, że złapią gada i dostarczą żywego w ciągu miesiąca...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lsd napisał:

Do mojej zagrody wtargnął wczoraj nowy, zmutowany osobnik. Wyrżnął połowe stada, reszcie zadał ciężkie obrażenia i uciekł. Wyznaczyłem nagrodę pieniężną za ujęcie. Łowcy mówią, że złapią gada i dostarczą żywego w ciągu miesiąca...


Jakieś nagranie z zagrodowego monitoringu na którym można dostrzec jego oblicze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Króliczek nie istnieje, może być tylko coś lepszego albo gorszego subiektywnie i wtedy się decydujemy - zostawiamy to albo nie. Te króliki wcześniej czy później wszystkie taki sam los czeka - ubojnia ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności