Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec
13 godzin temu, xtpppp napisał:
Czy możesz bursona c3 odnieść do Mytek BB, ktory wypada lepiej i w czym?
 
 

 


Tak. Nadaje teraz z komórki. Niebawem się odniosę szerzej, tutaj i także w recenzji C3. Na teraz napiszę, że oba to bardzo mocne sonicznie urządzenia, warte swojej ceny. Oczywiście to moje zdanie, ktoś ma prawo mieć inne :)

 

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego Ci brakowało w tym połączeniu?
Dla mnie to było kompletne zestawienie.
Bo ja lampowo gradowy zgredek jestem o ile d8000 maja urok który doceniam o tyle bezdusznej elektroniki jakoś nie trawie.
Kontakt krótki więc mało opiniotwórcze stwierdzenie.

Susvary + dcs porwały mnie bardziej ;p

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, retter napisał:

Mnie tam nie porwało to połączenie ale ja stary i głuchy jestem ;D

- Tapatalk
 

 

Mnie też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zestaw mobilno biurowy (w domu nie używam słuchawek właściwie) mam ogarnięty. Bój był zaciekły, cierpliwość moja i żony na wykończeniu. Przerzuciłem tonę sprzętu i miałem już naprawdę dość, ale w końcu jest tak jak lubię. Jak właściwie lubię przekonałem się dopiero w trakcie poszukiwań, więc plus tej całej akcji jest :)

 

A jak jest?

Mega muzykalnie, gładko, ale detalicznie. Z basem który słychać, ale też czuć jak potrzeba zejścia. No i wygodnie. Czemu ja ich unikałem? Chyba przez info o braku sceny. Koniec końców okazało się, że nie lubię rozbuchanej i w sumie to ta w Opposach jest absolutnie wystarczająca.

Jedynym gatunkiem w którym spisują się tylko dostatecznie jest metal, na szczęście z wiekiem słucham go coraz mniej.

 

Fuksem kupiłem ostatnie pady z polskiej strony Oppo. Dzięki nim bas wrócił na miejsce, bo ze starych się właściwie welury zrobiły. Jeszcze tylko ogarnę kaletnika zdolnego żeby mi pałąk oprawił ładnie, a na razie opaska z ALi idzie. I mam na razie spokój, chociaż znając to hobby to za dwa trzy lata znowu wsiądę na tą karuzelę.

 

IMG_20191208_195733.jpg

Edytowane przez zdzichon
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawooooo. ES100 daje radę a Oppo... No cóż szkoda że porzucili słuchawki bo mogło być ciekawie. Zestaw pod zamówienie. Pasuje to super.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Nicodem napisał:

Zestaw pod zamówienie. Pasuje to super.

 

Żebyś wiedział, wybitna synergia.

 

Cytat

No cóż szkoda że porzucili słuchawki bo mogło być ciekawie.

 

Pm3 wireless to by było coś.

 

No i ogólnie szkoda ich podejścia do mobilnych planarów. Mam nadzieję że ktoś jeszcze podejmie temat i będą nowe planarki ważące mniej niż pół kilo.

Edytowane przez zdzichon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zestaw mobilno biurowy (w domu nie używam słuchawek właściwie) mam ogarnięty. Bój był zaciekły, cierpliwość moja i żony na wykończeniu. Przerzuciłem tonę sprzętu i miałem już naprawdę dość, ale w końcu jest tak jak lubię. Jak właściwie lubię przekonałem się dopiero w trakcie poszukiwań, więc plus tej całej akcji jest
 
A jak jest?
Mega muzykalnie, gładko, ale detalicznie. Z basem który słychać, ale też czuć jak potrzeba zejścia. No i wygodnie. Czemu ja ich unikałem? Chyba przez info o braku sceny. Koniec końców okazało się, że nie lubię rozbuchanej i w sumie to ta w Opposach jest absolutnie wystarczająca.
Jedynym gatunkiem w którym spisują się tylko dostatecznie jest metal, na szczęście z wiekiem słucham go coraz mniej.
 
Fuksem kupiłem ostatnie pady z polskiej strony Oppo. Dzięki nim bas wrócił na miejsce, bo ze starych się właściwie welury zrobiły. Jeszcze tylko ogarnę kaletnika zdolnego żeby mi pałąk oprawił ładnie, a na razie opaska z ALi idzie. I mam na razie spokój, chociaż znając to hobby to za dwa trzy lata znowu wsiądę na tą karuzelę.
 
IMG_20191208_195733.thumb.jpg.05c0687bd0d81a58349d46d01adf313e.jpg
Poszukaj na fejsie PrzemysławNyczaj robi hradbandy i ci coś doradzi.

- Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zdzichon napisał:

chociaż znając to hobby to za dwa trzy lata znowu wsiądę na tą karuzelę.

Właśnie niecałe 3 lata z nimi żyłem :D Synergia z iBasso DX90 i Aune B1 była tak wybitna, że chyba lepszej świat nie słyszał pod PM-3. Na forum poza mną był jeszcze ktoś, kto to potwierdzi. Świetny był też zestaw Astella AK300 z 380AMP. Sprzedawałem ze smutkiem, ale kiedy po tych 3 latach zasmakowałem zwiewności i przestrzeni K701 coś mi się odmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, zdzichon napisał:

Fuksem kupiłem ostatnie pady z polskiej strony Oppo. Dzięki nim bas wrócił na miejsce, bo ze starych się właściwie welury zrobiły. Jeszcze tylko ogarnę kaletnika zdolnego żeby mi pałąk oprawił ładnie, a na razie opaska z ALi idzie. I mam na razie spokój, chociaż znając to hobby to za dwa trzy lata znowu wsiądę na tą karuzelę.

 

IMG_20191208_195733.jpg

Gratulejce !!!!!!

 

Ostatnie pady ? Jak kupowałem swoje to z Niemiec sprowadzali.

Jak będziesz ogarniał pałąk u kaletnika to mi daj znać. Może jak będzie fajne to też bym kupił ?

 

Ja nadal wiszę na zestawie AK300 plus AMP380 lub little bear i kable balans i zwykłe Perula. 

Brak kasy na wyższe Astelle...

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Ostatnie pady ? Jak kupowałem swoje to z Niemiec sprowadzali.

 

Jak ich pytałem, to odpisali, że będą się mocno starać żeby jeszcze sprowadzić, ale nic nie gwarantują. Trzeba się czaić, kupiłbym jedne w zapasie.

 

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jak będziesz ogarniał pałąk u kaletnika to mi daj znać. Może jak będzie fajne to też bym kupił ?

 

Dam znać, mam już dwa namiary. Na pewno zrobię, bo jednak lubię ładne rzeczy, a Oppsy są IMO bardzo ładne. Szkoda je szpecić opaskami na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Jak będziesz ogarniał pałąk u kaletnika to mi daj znać. Może jak będzie fajne to też bym kupił ?


Znajdźcie w okolicy warsztat, który obszywa kierownicę skórą - za taki drobiazg biorą grosze - mają perforowaną skórę i materiały wygłuszające (tzn. pianki) na podbicie jak ktoś ma ochotę...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Kurcze, im dłużej słucham Amphionów One18 tym bardziej je doceniam. Słychać, że to metalowe membrany ale raczej w sensie pozytywnym, przede wszystkim wciągają w muzykę. Nie czuję potrzeby przepięcia z powrotem na NS1000M, więc musi być dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności