Skocz do zawartości

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2019 o 10:04, lsd napisał:

Piątkowy wieczór, żona u teściowej. Ja i moje stado królików. Oj dawno nie było takiego wieczora. Człowiek chciał posłuchać jednocześnie  wszystkiego w każdej możliwej konfiguracji :D

Co tu się to ja nawet nie wiem...

Co tam w o ogóle jest na tym zdjęciu, bo poznaję tylko Cayin HA-1A, Meze 99 Classic, widzę jakieś planarne HiFiMany czy Audeze oraz Fostex TH900?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler Jest jeszcze Sony MDR-Z1R, Meze Empyrean i Audio Technica ATH-L5000... i coś tam jeszcze czego nie rozpoznaje właśnie.

Generalnie chyba z 60tyś zł w samych słuchawkach :D

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hustler napisał:

Co tu się to ja nawet nie wiem...

Co tam w o ogóle jest na tym zdjęciu, bo poznaję tylko Cayin HA-1A, Meze 99 Classic, widzę jakieś planarne HiFiMany czy Audeze oraz Fostex TH900?

Panowie, wszystko zawsze opisane w mojej sygnaturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hustler napisał:

Jakoś nie zwróciłem na nią uwagi, ale to pewnie przez zdjęcie.

Masz jakieś rozgałęźniki, czy wzmacniacze podpinasz pod DAC-a w zależności od tego, z którego korzystasz?

WA8 ma wbudowanego bardzo dobrego dac'a i próby z innymi nie dały lepszego rezultatu, Do HA-1A jako dac służy widoczna na zdjęciu Ultima, Do Hegla podpięty HA-300 po xlr'ach i Songolo po rca. Rozgałęźniki zatem niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
26 minut temu, retter napisał:

Dodaje barwy szpilki znikają ogólnie całe sq wzrasta i pojawiają się leśne skrzaty jak słuchasz relaksujących dźwięków lasu.

- Tapatalk
 

I białe myszki biegają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, espe0 napisał:

Sony NW-A105 + Astell&Kern Billie Jean + wyostrzacz słuchu. Jestem kompletny jako zadowolony z audio.

IMG_20191202_065608.jpg

Znaczy bez alko jeszcze coś tam można poprawić? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, espe0 napisał:

Śmiechy śmiechami - ale kapka alkoholu wyostrza zmysły.

No ja po jednym piwie lepiej wyłapuję niedoskonałości, ale po dwóch-trzech to już niekoniecznie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Play napisał:

Znaczy bez alko jeszcze coś tam można poprawić? :)

Alko - tak jak mówię wyostrza zmysły - nie mówię że przed każdym odsłuchem sobie z piersiówki pociągam, ale taka symboliczna nawet degustacja daje +2 do skupienia. 

 

Co do samego Sony i Astelli - jeszcze lepszej synergii nie słyszałem. Co prawda słuchałem na meecie u @Corvin74a astella sp2000 i nie mogę powiedzieć że mi się nie podobało, ale Sony robi robotę za 12x mniej $$$. Co prawda mój ZX1 jest technicznie lepszy, ale a100 ma ten pierwiastek namacalności który powoduje że nie chcesz wyciągać słuchawek z uszu :) ...aż boję się jechać po ZX500.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Dobre Króliki, co Prezesy? Generalnie C3 z D8000 po prostu miażdży.

I miałbym problem, czy „zwykłe”, czy Pro. Nie jest tak, że któreś są lepsze czy gorsze od drugich. Są po prostu inne. I każde są świetne. Będzie wszystko w recenzji elegancko opisane, już niebawem :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności