Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec
W dniu 20.10.2019 o 08:16, Nicodem napisał:

Poważnie? A w wątku fiio narzekają ostro na ten tryb2 że wszystko zamula

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 


Odnośnie tej fukcji All 2 DSD to remat na dłuższy wywód, jakoś po AVS.

A na teraz to powiem Wam, że w końcu jestem, jak prawilny, prawdziwy audiofil - słucham z kablem dwa razy droższym od odtwarzacza, czyli ALOAudio Gold-16. Niebawem moja opinia o Andomedach i Atlasach, akurat ładnie się wkomponuje w ostatnią reckę Solarisów :)
 

CA-Andromeda.jpg

Edytowane przez Swordfish_
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie tej fukcji All 2 DSD to remat na dłuższy wywód, jakoś po AVS.

A na teraz to powiem Wam, że w końcu jestem, jak prawilny, prawdziwy audiofil - słucham z kablem dwa razy droższym od odtwarzacza, czyli ALOAudio Gold-16. Niebawem moja opinia o Andomedach i Atlasach, akurat ładnie się wkomponuje w ostatnią reckę Solarisów
 
CA-Andromeda.jpg
Na muzycznych zakupach wre dyskusja o xlr za 6tys MSRP a tu cichaczem taki naszyjnik :)
Gratulacje, nawet jeśli tylko testy.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
3 minuty temu, Nicodem napisał:

Na muzycznych zakupach wre dyskusja o xlr za 6tys MSRP a tu cichaczem taki naszyjnik :)
Gratulacje, nawet jeśli tylko testy.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 


Akurat mieszkam niedaleko tej słynnej krakowskiej kamienicy, co tak o niej trąbią w pewnej szatańskiej telewizji. To zobowiązuje, przecież nie mogę wyjść z domu z innym kablem do słuchawek, niż złoty! :D
Teraz to te gangusy będą mi się kłaniać w końcu. Tyle wygrać :D

Edytowane przez Swordfish_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Swordfish_ said:

Cóż to za wynalazek? 

Spokojnie. To tylko jakiś render a nie produkt ale podejrzewam że miałby zejście.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
W dniu 31.10.2019 o 22:04, Nicodem napisał:

Spokojnie. To tylko jakiś render a nie produkt ale podejrzewam że miałby zejście. @miauczok zrobisz?


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 


Mam takie nieodparte wrażenie, że większe, aniżeli się wydaje :D

EDIT: Właśnie sobie słucham CA Atlasów... 

...i zmieniłem je na Andromedy. Różnica w definicji środka pasma, jest kolosalna. Atlasy na początku czarują subbasem i spójnością brzmienia. Tylko, że Andromedy mają dokładnie spójność jednoprzetwornikowego IEMa plus scenę i plus jedną jedyną rzecz, której nie ma ani Atlas, ani Solaris: super monitorowe oddanie środka pasma. "Monitorowe" w sensie, że dokładnie a jednocześnie nie męczące i wciągające.

 

Więcej napiszę po weekendzie.
 

Edytowane przez Swordfish_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 minut temu, lsd napisał:

Piątkowy wieczór, żona u teściowej. Ja i moje stado królików. Oj dawno nie było takiego wieczora. Człowiek chciał posłuchać jednocześnie  wszystkiego w każdej możliwej konfiguracji :D

 

 

A Meze 99 buńczucznie wbijają się na pierwszy plan😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dj1978 napisał:

 

A Meze 99 buńczucznie wbijają się na pierwszy plan😉

99 są u mnie nienaruszalne. Bardzo dobrze zgrywają się z Ultimą i Iconem, są lekkie, maja super basik do d'n'b, przenośny futerał i nawet gdybym je gdzieś zostawił/zgubił to kwota do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowy wieczór, żona u teściowej. Ja i moje stado królików. Oj dawno nie było takiego wieczora. Człowiek chciał posłuchać jednocześnie  wszystkiego w każdej możliwej konfiguracji

 

Ja pitolę, toż to niejeden sklep jest gorzej wyposażony default_smile.png

 

A no i już wiem kogo dodać do obserwowanych w komisie. 90% z tych rzeczy chętnie bym przytulił. Pozostałe 10% mam :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lsd... musi być ciepełko w twoim kącie... i nigdy nie jest ciemno. Też lubię te żarzące się lampy, może niedługo u mnie pojawi się nowy fajny zestaw. 
pozazdrościł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Corvin74 napisał:

@lsd... musi być ciepełko w twoim kącie... i nigdy nie jest ciemno. Też lubię te żarzące się lampy, może niedługo u mnie pojawi się nowy fajny zestaw. 
pozazdrościł.

To jedyne okno dachowe w mieszkaniu na którym nie zbiera się zimą wilgoć ;) Sam nie wiem jak do tego doszło, ale pomijając małego Nuforce, wylądowałem z samymi lampami. Hipnotyzują, uspokajają, zajmują zmysł wzroku by się nie nudził gdy słuch doznaje uniesień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, greg_jg napisał:

@lsd Nieźle, nieźle... :)

Gdybyś miał zostawić, jedne słuchawki i jedno źródło do nich, to co by zostało?

Dzielę sprzęt na taki który jest najlepszy w danej kategorii i taki, który jest po prostu bardzo dobry i przy tym uniwersalny. Drugi argument nie ma znaczenia dla ludzi którzy słuchają wybranego gatunku muzyki. Wtedy szukamy po prostu dla niego najlepszego zestawu. NIestety słucham prawie wszystkiego, od death metalu po hause.

No więc gdybym musiał zostać z jednym torem i móc dalej cieszyć się słuchaniem każdej muzyki na bardzo wysokim bądź wybitnym poziomie, to byłby to Hegel HD 30 -> Lucarto Songolo -> Meze Empyrean. To ocena bezwzględna do ceny sprzętu. Po prostu gra to znakomicie, choć może być lepiej z różnych względów i stąd reszta sprzętu.

Edytowane przez lsd
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lsd napisał:

Piątkowy wieczór, żona u teściowej. Ja i moje stado królików. Oj dawno nie było takiego wieczora. Człowiek chciał posłuchać jednocześnie  wszystkiego w każdej możliwej konfiguracji :D

 

DSC_0870.JPG

Przez ten skos nie da rady suszyć bielizny.

 

PIĘKNOŚCI ,  ,,zaczątek''  już mam, reszta za jakieś 30lat.☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lsd napisał:

> Lucarto Songolo -> Meze Empyrean.

Słuchałem tego zestawu... wybitna synergia, tutaj się zgadzam z Tobą, że to niezwykle uniwersalny zestaw...Zresztą w kilku miejscach sam polecałem to połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lsd napisał:

Piątkowy wieczór, żona u teściowej. Ja i moje stado królików. Oj dawno nie było takiego wieczora. Człowiek chciał posłuchać jednocześnie  wszystkiego w każdej możliwej konfiguracji

Panie prawie jak w sklepie ,tyle dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, amrowek napisał:

@lsd

no nie mów ze wszystko na słuchawkach jedziesz

Nie mówie, ale jednak częściej. Słucham głośno, a słuchając często na kolumnach sąsiedzi by tegona dłuższą metę nie zdzierżyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności