Skocz do zawartości

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @Compton przyszedł i zmiótł.

Trzy pełne wysokiej klasy stacjonarki z wysokiej klasy słuchawkami. Zestawy tuszę synergiczne. Masz w każdym pokoju po jednym? To jest rozwiązanie. Zawsze w jakimś da się posłuchać, niezależnie od zawirowań dnia i rodzinnych komplikacji...

Czapki z głów!

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2017 o 17:37, Palpatine napisał:

Zazdroszczę tym, którzy dogonili. Inni gonią albo króliczka albo własny ogon

aff6394c46d52d69.jpg

Dzwonię na policję, ktoś mi ukradł HE-500 ;)

Dnia 18.10.2017 o 18:58, Palpatine napisał:

Da się zrobić. Ale jeśli tak grają He500 i mówicie, że HE4 to jeszcze poziom wyżej to ja nie mam pytań ;)

 

IMO HE-4 to półka wyżej w wielu aspektach. Dziwne że Hifiman zamiast produkować coraz lepszy sprzęt to wali buble.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, to na przestrzeni dwóch lat, za każdym razem inny zestaw. Pomijam słuchawki i zestawy, które mnie nie urzekły.
  Ale ja już siedzę cicho, bo zaraz wpadnie ze swoimi zdjęciami [mention=55337]saudio[/mention]

No ale ja nie mam aparatu, a komórką to bym krzywdę zrobił.
Zresztą zdjęcia są/będą w komisie;)
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2017 o 20:48, timecage napisał:

Zrugałem, bo się nie pochwalił dogonionym króliczkiem i nie pomógł, a za to oznajmił, że jak ktoś goni to nie wie czego chce. Ja na przykład gonię bo wiem i poczułem się urażony, że ktoś ma inną opinię od mojej ;) <--UWAGA, EMOTKA!!!.

Bo każdy z nas goni innego. Gdybyśmy gonili tego samego, to dawno już by był dogoniony:).

Wielu jest na tym forum którzy czekają na gotowe. Niestety, jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bakus1233 napisał:

Jak można dogonić królika jak co chwilę wychodzą nowe modele słuchawek, które są lepsze od poprzednich najlepszych??

 

Ale co zmieniają nowe słuchawki? Są coraz wierniejsze czy mają inna charakterystykę? Ważne, żeby wiedzieć czego się szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie są lepsze od poprzednich. W rzeczywistości nie zawsze tak jest. 

 

Hd660s raczej wiele nie zmienią, ale jest nowość, która powoduje ciekawość i u wielu ludzi chęć zakupu pomimo tego, że mają już b. dobre słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bakus1233 napisał:

Teoretycznie są lepsze od poprzednich. W rzeczywistości nie zawsze tak jest. 

 

Hd660s raczej wiele nie zmienią, ale jest nowość, która powoduje ciekawość i u wielu ludzi chęć zakupu pomimo tego, że mają już b. dobre słuchawki.

Ale w dokach jest przepaść - 8 lat temu Noforce to były całkiem niezłe słuchawki za które dałem ponad 60 euro a dziś to takie przeciętniaki za 30 kilka jurków o których nie warto wspominać i piszę o nowszych poprawionych modelach. Przynajmniej tyle z recenzji...

Edytowane przez Mcarto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

To ja Wam takie coś wrzucę :)

Recenzja już niebawem :)

Brooklyn_Plus.jpg

 

EDIT: Wiedziałem, że jak się pożyczę Etymoticów na odsłuch, to je wezmę, tak czułem po kościach, wiedziałem też, że w sumie to istnieje taka możliwość, że od tego cała zabawa może się tak de facto zacząć na nowo. No i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak też będzie. Bo jednak jak ich teraz słucham z iP7, to wyraźnie słychać, że jednak 7ka sobie po prostu z nimi nie radzi. To znaczy, od biedy da się słuchać ale jednak tak czuła armatura, jak ER4 bezlitośnie obnaża pewne braki w brzmieniu, które ja teraz bardzo, bardzo wyraźnie słyszę. W zasadzie to mam jeszcze ze sprzętu przenośno-słuchawkowego do dorwania jedną parę dużych słuchawek, które uzupełnią brzmieniowo Staxy, jedną mniejszych nausznych i jakiś DAP i to będzie w sumie na dłuższy czas wszystko. 

Inna kwestia, że trzeba coś z DACiem do telefonu wymyślić, no bo albo jakiś DAP, co ma Tidala albo jednak jakiś DAC na OTG i tutaj się trzeba mocno zastanowić. Jakieś pomysły?

 

 

Edytowane przez Swordfish_
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2017 o 12:27, bakus1233 napisał:

Jak można dogonić królika jak co chwilę wychodzą nowe modele słuchawek, które są lepsze od poprzednich najlepszych??

Wyszarpać Sony mdr-r10 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
2 godziny temu, saudio napisał:

DX200 od iBasso. 

To już ten nowy Brooklyn?

 

Tak, dokładnie ten. Jak na razie to analizuje różne opcje, tj. DAP vs DAC na OTG i wychodzi na to, że ogólnie rzecz ujmując kupno DAP jest dość, hm, nieopłacalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 21.10.2017 at 8:38 PM, Swordfish_ said:

To ja Wam takie coś wrzucę :)

Recenzja już niebawem :)

Brooklyn_Plus.jpg

 

EDIT: Wiedziałem, że jak się pożyczę Etymoticów na odsłuch, to je wezmę, tak czułem po kościach, wiedziałem też, że w sumie to istnieje taka możliwość, że od tego cała zabawa może się tak de facto zacząć na nowo. No i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak też będzie. Bo jednak jak ich teraz słucham z iP7, to wyraźnie słychać, że jednak 7ka sobie po prostu z nimi nie radzi. To znaczy, od biedy da się słuchać ale jednak tak czuła armatura, jak ER4 bezlitośnie obnaża pewne braki w brzmieniu, które ja teraz bardzo, bardzo wyraźnie słyszę. W zasadzie to mam jeszcze ze sprzętu przenośno-słuchawkowego do dorwania jedną parę dużych słuchawek, które uzupełnią brzmieniowo Staxy, jedną mniejszych nausznych i jakiś DAP i to będzie w sumie na dłuższy czas wszystko. 

Inna kwestia, że trzeba coś z DACiem do telefonu wymyślić, no bo albo jakiś DAP, co ma Tidala albo jednak jakiś DAC na OTG i tutaj się trzeba mocno zastanowić. Jakieś pomysły?

 

 

2000 ojro, ładny

prawie pod tidala

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
19 minut temu, hibi napisał:

2000 ojro, ładny

prawie pod tidala

 

Ładny, i rzekłbym, że właśnie Brooklyn Plus jest godnym następcą Stereo 192 DSD, chociaż oba grają jednak inaczej - myslę, że w ciągu tygodnia, najpóźniej w przyszłym wrzucę recenzję porównawczą Brooklyna i Brooklyna Plus, bo brzmieniowo to jednak nieco bardziej skomplikowane jest, żeby to podsumować w kilku zdaniach.

 

12 minut temu, saudio napisał:


No jest bo w DAPie jest prawie cały telefon, w większości nawet system ten sam.

 

No tak, ale jak widzę niektóre grajki za ładne kilka tysięcy i widzę, co tam układowo jest, to mam, delikatnie rzecz ujmując, mieszane uczucia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec
7 godzin temu, hibi napisał:

VU meter ******sta sprawa, fajna zabawka tylko pozazdrościć .. 

 

Akurat to mogę tutaj napisać już na tą chwilę - wizualnie wygląda to po prostu świetnie, w sensie ten OLED, można zmienić kolor diody z logiem Myteka, zmienić jej jasnośc, niby proste rzeczy ale jednak cieszą. 

EDIT: Przejrzałem bardziej wnikliwie rynek DAPów, i dochodzę do wniosku, że na razie jednak przetestuje rozwiązania typu Audioqest Dragonfly Red i tym podobne. Dla mnie jednak DAP bez Tidala, czy też, dajmy na to DI.FM po prostu odpada, a mi się najzwyczajniej w świecie znudziła procedura pt. wrzucanie playlisty na odtwarzacz. Robiłem to parę lat temu. A używając telefonu, jako grajka, człowiek ma tak, że jadąc na 50km go najdzie na jakąś piosenkę i tutaj jednak streaming jest nie do pobicia. Inna kwestia, że wszystkie duże DAPy wazą w okolicach 150 gram i powyżej - i tutaj jednak ich użycie tam, gdzie sprzetu przenośnego używam w 80% staje pod znakiem zapytania (na rowerze). Dlaczego: otóż tyle waży mi zestaw typu: zapasowa dętka, pompka oraz dwa podstawowe klucze imbusowe. Z tego, co na tą chwilę wyczytałem, DF Red waży 22 gramy - i to jestem w stanie jak najbardziej zaakceptować. Paradoksalnie DAP będzie miał pod względem użyteczności taką przewagę, że można zmieniać utwory w locie (o ile ma np. na boku fizyczne przyciski do tego, jak chociażby Shozy Alien+), natomiast pozostaje jeszcze kwestia stosunku jakości dźwięku do ceny w przypadku wydania, dajmy na to kilkuset złotych na DAPa, kilkuset złotych naa DAC OTG oraz wydaniu wielokrotności tej kwoty (dajmy na to X2/X4) na jedno i drugie. 
Inna kwestia, że jeżeli już miałbym kupować DAP albo wiekszy, aniżeli urządzenia pokroju Dragonfly DAC przenośny - to różnica w jakości dźwięku musi być na tyle duża (w stosunku do urządzeń mniejszych), aby cała gra była warta zachodu. Przed chwilą właśnie szukałem jakiegoś sensownego DACa, który byłby na jakiejś kości R2R i wychodzi na to, że takich wynalazków nie ma za wiele, które jednocześnie można by było określić przymiotnikiem: "przenośny".  

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności