Skocz do zawartości
  • 0

nauszne do 200 zl :)


draco3818

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sony MDR-V55, a z AKG K520 grają bez porównania lepiej (wykonanie to inna kwestia). Ja akurat uważam K518 za dość słabe.Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Te Soniacze, które zaproponowałeś, graną miernie w porównaniu do k518. Przynajmniej ja tak uważam, bo jeden ze znajomych ma V55 i mam możliwość porównania.

Edytowane przez Kub3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A obie pary grają miernie w porównaniu do K520, które ponoć znowu pękają od samego patrzenia. Moje słowo przeciw twojemu (i obydwa pewnie na swój sposób słuszne), a autor tematu powinien iść i obie pary odsłuchać.

 

Przy okazji, nie lubię bawić się w grammar nazi, ale błędne użycie słowa "bynajmniej" w tym poście razi. Taka rada na przyszłość, że to nie jest synonim do "przynajmniej". :)

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A obie pary grają miernie w porównaniu do K520, które ponoć znowu pękają od samego patrzenia. Moje słowo przeciw twojemu (i obydwa pewnie na swój sposób słuszne), a autor tematu powinien iść i obie pary odsłuchać. Przy okazji, nie lubię bawić się w grammar nazi, ale błędne użycie słowa "bynajmniej" w tym poście razi. Taka rada na przyszłość, że to nie jest synonim do "przynajmniej". :)Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za poprawienie, nie dopatrzyłem się tego błędu.

 

Prościej byłoby z wyborem słuchawek, jeśli autor tematu sprecyzowałby, co dokładnie "chce" w nich mieć.

Jak trafnie napisałeś - draco powinien dam pofatygować się do sklepu i wybrać odpowiadające mu słuchawki.

 

Ja mogę zaproponować k518 bądź coś ze stajni Sennheiserów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

odwiedz jak mozesz mp3store i posluchaj czegos z kolekcji takstara.

albo wczesniej o nich poczytaj - bo faktycznie dobry stosunek jakosci do ceny.

takie hd6000 w mojej opinii sa godnym konkurentem akg k618 czy nawet ath m50!

 

skolei jak pisze @Chickenek hd2000 (sam ich nie slyszalem) zbieraja recenzje jako CAL! killer - wiec wnioskuje ze beda niebo lepsze od k518, ktore dla nie sa mulami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności