Skocz do zawartości

Cowon America


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie (nie na pewno, to się jeszcze okaże, jak będę wiedział na 100% to poinformuję) dokonam zakupów przez amerykański sklep Iaudio. Całkowity koszt wyniesie mnie $92.94 zaś dostarczenie na teren stanów zjednoczonych kosztuje $8.50 co w sumie daje $101.44. Ale zamówienia powyżej $100 dostarczane są bezpłatnie, więc jesli ktoś chce kupić coś z ich strony i razem przekroczymy kwotę $100 to ja jestem chętny.

Jedynym minusem (dla was) jest to, że musicie mi zaufać, bo kupuję tylko gdy przelejecie mi pieniądze. Za własne nie kupuje. Liczę na chętnych.

Aha, no i trochę się dołożyć trzeba będzie do paczki (byc może nic), bo później ciocia kumpla w stanach kupuje jeszcze parę rzeczy na amazonie i wysyła to mojemu jemu razem z paczką bożonarodzeniową, więc pewnie nie będziemy musili za nią zapłacić. A jeśli nawet tak, to rozłoży się to na 4 osoby (moje koszty tak naprawdę rozkładają się na 3 osoby).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem (dla was) jest to, że musicie mi zaufać

 

 

o Panieeeeeeeeee! z tym to będzie ciężko...........

tu wchodzą zbyt duże sumy w grę............

ja już wolałbym dodać tych kilka zł więcej... i mieć pewność, że jak cos pójdzie nie tak to moge mieć pretensje tylko do siebie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności