Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 700zł Nauszne najlepiej z wbudowanym wzmakiem


Kuzo

Pytanie

Witam poszukuję słuchawek do ok 700 zł ( jak bd warto to i za 900 kupię ):
- muszą mieć barwę podobną do HD681 Evo v2

- Pewnie i tak bd miały odpinany kabel

- Czas pracy minimum 20 H to jest dla mnie bardzo ważne Panowie i Panie

- Niestety potrzebuję żeby były one w miarę duże ( od ww SL mogą być mniejsze ) natomiast takie gówienka jak denony D321 czy Beatsy nie wchodzą w grę bo są dla mnie niewygodne .

Przesłuchałem już kilka modeli ( BT Studio 2 , Solo etc , Monstery wszelkiego rodzaju , Marshalle ( za małe :( ) , Sennheiser-y , i kilka soniaczy a jedyne ze wzmakiem były akurat rozładowane

 

Słucham wszystkiego dlatego miłym dodatkiem byłby jakiś bas :)
Źródło - Sony E384, ipod nano 6 ,Cowon C2 ,iriver t30 i e50
Wzmaki - Fiio E6

 

Pomożecie ?

 

A i jeszcze pytanko czy ktoś wie jak rzeczywiście trzymają te dwa dziwolągi o d Sonego mam na myśli baterię : Walkman NWZ-WH505. , MDR-1RBT , MDR-1RNC ?


Błagam was ludzie, naprawdę nikt z was nawet mnie nie z hejtuje za hejtowanie Beatsów ? Nic facet pytający się o CAL'e dostał 16 odpowiedzi gdzie odpowiedź na swoje pytanie miał w jednym z wielu postów a propo CAL-i recenzji itd ja niestety nie mogę znaleźć odpowiedzi na forum ,może jestem ślepy w takim razie proszę o oświecenie mnie gdzie to znajdę .

Edytowane przez Kuzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jakbyś mógł mi opisać jak jest z grubością pianki i wielkością samych słuchawek ? w porównaniu z ahd 340 lub urban coś tam 321 bo obie pary przymierzałem i były po pierwsze niewygodne kształt nie ten za małe nie zakrywają mi uszu w całości, a po drugie pianka jest masakryczna wiem że zapamiętuje ona kształt etc ale na świeżo otwartych ah d340-tkach była tak cienka jakby plastikiem do ucha przyłożył nie dam rady tak przez 20 h. Oraz jak u nich z akumulatorem znasz kogoś kto by posiadał ?


 

natomiast takie gówienka jak denony D321 czy Beatsy nie wchodzą w grę bo są dla mnie niewygodne .

wcześniej pisałeś d600 a teraz d321

 

Spojrzałem na to co napisał jd1210 stwierdziłem w duchu że nie umie czytać potem sprawdziłem czy na pewno te słuchawki przymierzałem i naprawiłem swój błąd . Ale czujności ci nie braknie w dobie internetu :P N1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polowałem na te Twoje nie na Allegro, ale wyłączyli mi prąd i wszystko przepadło. Ale jak mówisz że szału nie było, to nie ma czego żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności