Skocz do zawartości

Spotify


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, x86 napisał(a):

Dodatkowo obsługa z poziomu innego urządzenia jest bezcenna

 

Myślałem że wszystkie serwisy to mają, bezcenna funkcjonalność. Jakież było moje zdziwienie kiedy się okazało że nie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zdzichon napisał(a):

Myślałem że wszystkie serwisy to mają, bezcenna funkcjonalność. Jakież było moje zdziwienie kiedy się okazało że nie :)

Dokładnie. Ten co to wymyślił powinien otrzymać Nobla lub coś podobnego ;) Podałem jeden przykład ale tych u mnie w domu jest o wiele więcej, niesamowicie ułatwia obsługę i sterowanie w "skomplikowanej" topologii sprzętu odsłuchowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
40 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

To czemu moje Spotify wygląda tak ?

Screenshot_2023-03-25-10-56-23-592_com.spotify.music-edit.jpg

Bo nie wiedzą co lubisz 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał(a):

Bo nie wiedzą co lubisz 😄

Ale do tej pory jakoś wiedzieli.

 

"Spotify: co nowego w 2023? Dzięki nowej funkcji ekranu głównego na urządzeniach mobilnych użytkownicy będą mogli pionowo, jak w TikToku, przewijać wizualizacje związane z muzyką, podcastami lub audiobookami, co ma pomóc im odkrywać nowych artystów i utwory"

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, markp said:

Serduszko czy plusik, jeden ..uj byle bym wiedział czy dany utwór juz dodałem do ulubionych czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kubachim napisał(a):

Nowy wygląd Spotka to jest dramat. Jak tego nie zmienia to subskrypcja wylatuje, bo szkoda na takie coś płacić choćby złotówki. 

Ja też na Spotify słucham muzyki, a nie oglądam filmiki. Obecnie dla mnie obsługa jest zupełnie niefunkcjonalna i jak coś z tym nie zrobią, to się będę musiał pożegnać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, emadine napisał(a):

Czemu mi się wydaje że Spotify gra lepiej niż Tidal HiFi -obecnie mam obie subskrypcję ?

Bo gra inaczej i może takie granie podoba Ci się bardziej :)

 

Co do nowej apki Spotify - na androidzie można sobie odinstalować nową wersję i zainstalować ostatnią wersję przed zmianą wyglądu.

Poprzednie wersje do ściągnięcia tutaj (apkpure to bezpieczne źródło):

https://m.apkpure.com/pl/spotify-music-i/com.spotify.music/versions

 

Po instalacji trzeba wejść do sklepu Google w apkę Spotify, wcisnąć menu "trzy kropki" na górze i wyłączyć automatyczne aktualizacje:

 

Screenshot_20230326_104025_Google Play Store.jpg

 

 

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, emadine said:

Czemu mi się wydaje że Spotify gra lepiej niż Tidal HiFi -obecnie mam obie subskrypcję ?

Albumy, które słuchasz mogą pochodzić z zupełnie innego wydania/masteringu, i brzmieć inaczej. Generalnie w przypadku dokładnie tych samych masterów danego utworu, lepiej powinien brzmieć TIDAL na PC z włączonym obejśćiem windowsowego mixera (wtedy nie możesz kontrolować głośności bo zawsze jest na max, dopiero gałką wzmacniacza).

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff najważniejsze że jest :) Dodam może oczywistą rzecz, że wpierw trzeba znaleźć tą listę w opcji Szukaj i wpisać na pasku "Odkryj w tym". Później jak @HappyBlack serducho i już jest wyświetlana z lewej strony obok innych list. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności