Skocz do zawartości

Spotify


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

 

11 minut temu, THABAL napisał:

 Ciekawe jak wyjdzie cenowo.

 

Celuję że porownywalnie do konkurencji, przecież jakby wyszli poza 39 zl to juz nie zgarnęliby userow Tidala i Amazona... Oferta premium też kosztuje tyle co u konkurentów

Ale super, niezmiernie się cieszę, że w końcu podjęli tę oczywistą decyzję którą należało podjąć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Spotyfi ma lepsze rekomendacje... ale nie integruje się z Roon, dla mnie to wada...ale dobrze że będzie wybór. Ja w sumie mam oba serwisy, ale ostatnio częściej używam Tidala.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na wykorzystanie najlepszych cech obu streamingów: automatyczna synchronizacja playlist ze Spotify (Discover Weekly czy Discover Daily*) z Tidalem za pomocą usługi Soundiiz. Można sobie wybrać częstotliwość aktualizacji (dzienna, tygodniowa, miesięczna). Przynajmniej w planie premium, nie pamiętam, jak to było w freemium.

 

*gdyby komuś było za mało algorytmów, serdecznie polecam Discoverify, które charakteryzuje się sporymi możliwościami dopasowania rekomendacji do własnego gustu.

 

Schowek02.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dobre to Spotify. Kończy się album i wchodzi lista powiązanych. Tym sposobem poznałem kilka zespołów o których istnieniu doskonale wiedziałem, ale nigdy nie chciało mi się ich posłuchać. I trochę zupełnie nowych, oczywiście.

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale Jane's Addiction to stara kapela. Fakt, ze ten album został nagrany dość niedawno, ale to i tak 10 lat. Osees to lata 2020-21 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy wy też słyszycie róznice w Spotify pomiędzy ustawieniami sterownika dźwiękowego na 24bit 44.1kHZ, a 24bit 96kHZ? Bo ja wręcz niezaprzeczalną na plus tego drugiego, na 44.1kHz dźwięk jest bardziej zbity i skondensowany. Nie wiem czy to przez upsampling czy też Spotify ma już wiele utworów z większym sample ratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka Spotify nie znajduje mi pewnego albumu, ale są playlisty na których ludzie umieszczają utwory z tej płyty, oczywiście nie mogę tych kawałków włączyć, czyli jednak płyta jest, ale niedostępna dla mnie. Może ktoś wie czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, atr3yu napisał:

Wyszukiwarka Spotify nie znajduje mi pewnego albumu, ale są playlisty na których ludzie umieszczają utwory z tej płyty, oczywiście nie mogę tych kawałków włączyć, czyli jednak płyta jest, ale niedostępna dla mnie. Może ktoś wie czemu tak jest?

Która to, sprawdzę u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taka ciekawostka :

 

FC Barcelona jest blisko domknięcia umowy z firmą Spotify na 3 lata za 280 mln euro. Nowy sponsor zyska prawa do koszulki sekcji męskiej, żeńskiej, odzieży treningowej oraz do nazwy stadionu od nowego sezonu. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na HiBy R6 (DAP) jak zakończy odtwarzanie utworów z listy to kontynuuje i odtwarza wynajdując podobne utwory z tego gatunku. Na smartfonie i na kompie zatrzymuje się i cisza. Różnica wersji czy jest może jakieś ustawienie odpowiedzialne za to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cpu1 napisał:

Na HiBy R6 (DAP) jak zakończy odtwarzanie utworów z listy to kontynuuje i odtwarza wynajdując podobne utwory z tego gatunku. Na smartfonie i na kompie zatrzymuje się i cisza. Różnica wersji czy jest może jakieś ustawienie odpowiedzialne za to ?

Ale to dobrze czy źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cpu1 napisał:

Na HiBy R6 (DAP) jak zakończy odtwarzanie utworów z listy to kontynuuje i odtwarza wynajdując podobne utwory z tego gatunku. Na smartfonie i na kompie zatrzymuje się i cisza. Różnica wersji czy jest może jakieś ustawienie odpowiedzialne za to ?

W autoodtwarzaniu powinna być ta opcja
https://support.spotify.com/pl/article/autoplay/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności