Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

AKG K518DJ czarne czy aby napewno oryginalne?


espenn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzieki temu forum wreszcie podjąłem decyzje i kupiłem słuchawki. Wybór padł na k518 DJ w wersji czarnej. Słuchawki kupiłem w morele.net. Wybralem ten sklep bo juz pare razy w nim zamiawiałem rzeczy bez rozczarowań, pozatym darmowy odbior osobisty niedaleko mnie.

Dziś odebrałem słuchawki i nie jestem pewien czy sa oryginalne.

 

Najwazniejszym czynnikiem który zwrócił moja uwage jest napis na pałąku, gdyby nie on pewnie bym sie nie zagłębiał zbytnio w inne rzeczy.

 

Tak wiec napis AGK na pałąku ma bardzo małe odstępy miedzy literami, ogladalem troche zdjec, filmów na youtube z unboxingami tych słuchawek i nie spotkałem sie z tak bliskimi odstępami:

DSCN1765J_ehhxewh.JPG

DSCN1766J_ehhxews.JPG

 

Pozatym napis akg na boku jest taki sam jak w wersjach LE, natomiast oryginalnie w czarnych wygląda inaczej:

DSCN1767J_ehhxesa.JPG

DSCN1768J_ehhxeap.JPG

 

Pozatym plastiki które były opisywane w tym temacie: http://forum.mp3store.pl/topic/112926-akg-k518dj-dziwny-plastik/

u mnie to wygląda tak:

DSCN1761J_ehhxeqw.JPG

DSCN1763J_ehhxwpn.JPG

 

Moze to szczegół, nie dokońca sprawdzony (widziałem na filmikach delikatnie inne oznaczenia od dołu pałąka)

DSCN1764J_ehhxwpp.JPG

 

No i na końcu samo pudełko - na wszystkich unboxingach jakie widziałem pudełka z czarna wersji słuchawek były inne, mimo ze widziałem równiez unboxing z 2014. Pozatym k518 LE sa równiez w innych pudelkach. Na poczatku to zbagatelizowałem ale napis na górze pałaka i cala reszta sprawiły ze pudełko tez sie wydało nie takie ;)

DSCN1769J_ehhxwpe.JPG

 

Wielkie dzięki za każda opinie! Nie ukrywam ze troche zalezy mi na czasie bo za pare dni wyjezdzam na dłużej i własnie sluchawki pod kątem tego wyjazdu kupiłem.

 

A co do dzwieku to odsłuchiwałem słuchawki k518 LE w Saturnie i wydaje mi sie ze graly podobnie tyle ze jestem mega laikiem w tym temacie dlatego licze na Wasze opinie :).

 

Pozatym to mój pierwszy post (szkoda ze akurat taki :)) wiec Witam serdecznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już sprawa się wyjaśniła, ale postaram się pomóc.

 

Powiem Ci, że porównywałem je ze swoim egzemplarzem (mam pewność, że to 100% oryginał) i powiem Ci, że mogą być podejrzane, ale nie muszą.

 

Przede wszystkim dziwną sprawą jest to, że nie masz kompletnego logo AKG - masz samą nazwę firmy. Kolejną rzeczą jest napis AKG na pałąku - masz rację, powinny być większe odstępy. Kolejna rzecz - masz za dużo oznaczeń na pałąku. Mało tego, jest pogrubiona czcionka i trochę innego koloru niż mój egzemplarz. Pudełko wygląda bardziej na 518 LE niż DJ :)

 

Mógłbyś napisać , jaką masz długość kabla + jaki wtyk dokładnie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, kupiłem identyczne słuchawki na Allegro za 168zł i też miałem obiekcje czy są oryginalne. Zadzwoniłem do importera SUPORT z Katowic i powiedziano mi że słuchawki są na 100% oryginalne lecz mogą się troszkę różnić. Dla pewności wszedłem na stronę akg.com a tam na ostatnim zdjęciu identyczne słuchaki w identycznym pudełku co moje. Tutaj link http://pl.akg.com/akg-product-detail_pl/k-518-dj_1.html . A ten dziwny plastik co wygląda jakby miał z 20 lat jest widoczny na niektórych zdjęciach oryginalnych K518DJ ze starym logiem "koniczynką" na muszlach. Zwróć też uwagę iż na stronie akg.com oraz na pudełku nie ma już starego loga AKG lecz jest AKG by HARMAN. Pozdrawiam

Edytowane przez Sony xb700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności