Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
  • Podobna zawartość

• Przez KidOmega
      Siema,

przeczytałem kilka tematów na tym forum jednak żaden nie rozwiał do końca moich wątpliwości.

Poszukuje słuchawek przenośnych do zastosowań podczas podróży dom->praca praca->dom komunikacją miejską,
      ewentualnie do wieczornego słuchania muzyki w domu.
      W związku z tym nie nastawiam się na 100% żeby były to słuchawki zamknięte, chociaż z tego co się zorientowałem to w przypadku źródła,
      którym w moim przypadku będzie, iPhone 6s, ciężko uzyskać satysfakcjonującą głośność w słuchawkach otwartych szczególnie w zatłoczonym mieście.

Na dzień dzisiejszy rozważam zakup:
      1. Beyerdynamic dt501p
      2. AKG k518DJ
      3. Bluedio T4S
      4. MF100 Music Fidelity
      5. Cresyn C590H

Nie ukrywam, że oprócz dźwięku liczy się dla mnie design słuchawek, natomiast marka jest mi obojętna.
      Ponadto chciałbym, żeby słuchawki miały dobry bass.
      Jeżeli możecie wypowiedzieć się co do mojego powyższego wyboru, albo podać swoje propozycje, byłbym wdzięczny.
      Budżet 100-150 zł.
    • Przez El Cajon
      Sprawa wygląda nieco dziwnie i jestem ciekaw czy ktoś z was może mi ten temat rozjaśnić Otóż niecały rok temu kupiłem w mp3store w warszawie słuchawki douszne Cresyn C740s. a jakieś kilka dni później zorientowałem się że tak naprawdę dostałem w inny produkt (chociaż nie do końca) próbowałem szukać w internecie jakiejś informacji o tym ale nic zupełnie nie znalazłem Słuchawki wyglądają dokładnie jak te Cresyny ale wszędzie mają logo Phiaton łącznie z pudełkiem i dodatkami (woreczek). Myślałem że może trafiła mi się przypadkiem jakaś krótka seria ... ale dziwi mnie kompletny brak informacji w internecie:) Wie ktoś coś o tym?

• Przez Binambik
      Tak jak w temacie poszukuję kompatybilnych z tymi słuchawkami pianek comply. Niestety te, które są w pudełku już dawno się rozwaliły, zaś zamiennikie, z których korzystam i całkiem sobie je chwalę są nieco za małe (snab).
      Dlatego postanowiłem kupić oryginalny produkt w rozmiarze M (zdaje się, że są większe od snabów).
      Niemniej na liście kompatybilności nie ma moich słuchawek.
      Stąd prośba o porade jakie pianki wybrać by były kompatybilne i zakup nie okazał się wyrzucaniem pieniedzy w błoto.
      Pianki z tego linku przypominają oryginalnie dołączoną do słuchawek parę pianek.

http://sonusmobile.pl/product-pol-163-Pianki-Comply-T-130-do-Audeo-PFE-szare-3-pary-rozmiar-M.html#tabs_58676
    • Przez flake9
      Szukam jakichś słuchawek nausznych do maksymalnie 150 zł. Od 4 lat używam Cresynów CS-HP500, jednak przez ten czas trochę się sfatygowały. Są klejone w jednym miejscu, a od kilku miesięcy przerywa mi wtyczka, dlatego trzeba trzymać ją w jednym miejscu, co jest trochę uciążliwe przy wyjściu na miasto. Myślałem, by kupić nowe, takie same, ale nie zawadziłoby spróbować jakichś innych, jeśli także oferowałyby ciepły dźwięk i (co dla mnie ważne) solidny, gruby kabel, jak przy wyżej wspomnianych Cresynach. Kto je widział, ten wie. Ma ktoś jakąś ciekawą ofertę?

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności