Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cresyn C560H


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie totalne zaskoczenie. Jak je zobaczyłem - chyba te najbrzydsze, miętowe - byłem pewien, że to będzie produkt niszowy. Po otwarciu opakowania i gdy słuchawki wylądowały u mnie w rękach - pierwszy szok. Materiały bardzo dobrej klasy. Pierwsze podłączenie i nie mogłem pozbyć się uśmiechu. Grają bardzo dobrze lekka V. Bas miło funkowo pulsuje, górka czytelna nie ostra do tego średnica bez wycofania.

 

Impedance : 32Ohm

Sensitivity: 102 dB

Pasmo: 14Hz - 24kHz

 

C560H_GLAM G (Kopiowanie).jpgC560H_NUKI K (Kopiowanie).jpgC560H_NUKI W (Kopiowanie).jpgC560H_PACK G (Kopiowanie).jpgC560H_PACK K (Kopiowanie).jpgC560H_PACK K (Kopiowanie).jpgC560H_PACK W (Kopiowanie).jpgPoster_C560H.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Testował je już ktoś? Jak w nich poziom basu się kształtuje, nie jest tak wysoki jak AKG 518 DJ? bo jak w sklepie włączyłem piosenkę L.U.C.-a na 518 to myślałem ze mi uszy odpadną od basu. I jeszcze jedno pytanie jak pałąk, czy czasem nie ma tendencji do pękania bo czytałem na forum ze w kilku modelach Cresyna lubi pękać np. c750. I pytania zasadnicze czy nadają się do długich odsłuchów oraz jak z izolacją, czy w mieście dobrze tłumią?

Edytowane przez dirk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe słuchawki. Za te cenę która jest promocyjna wydają się ciekawą propozycją. Wyglądają na solidne (można je wyginać bez żadnych szkód) poduszki na padach są naprawdę fajnie wykonane.

 

A co do dźwięku - to nie moje granie, za mało techniczne. Kierujące się bardziej w stronę funu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Hej, od kiku osób dostałem już prośby o opinię na temat tych słuchawek dlatego postanowiłem , że napiszę kilka słów na forum. Nie będzie to może recenzja z serii tych pro, ponieważ to moje pierwsze słuchawki i nie znam się za bardzo na takich rzeczach jak barwa, szerokość sceny itp określenia, dla mnie słuchawki mają fajnie grać i nie walić basem, bo tego nie cierpię.

 

Kupiłem je w maju 2014 i od tego czasu użytkuję je dość intensywnie. Podłączam je do mojego smartfona bo chodzę w nich do pracy, w pracy grają pod komputerem, w domu spełniają rolę słuchawek domowych a dzięki mikrofonowi mogę rozmawiać przez telefon gdy ktoś dzwoni. Tak, więc są to u mnie słuchawki wielozadaniowe.

 

* Pierwsze, co warto tu wymienić to konieczność kupna kabelka FIIO (koszt 20 zł), jeśli chcecie ich używać ze starszymi telefonami ponieważ są pewne różnice w ułożeniu pinów na starych i nowych jackach (ja mam Samsunga spica GT -i5700 i kabelek jest wymagany).

 

* Wygląd fajny, mam czarne z delikatnym niebieskim kabelkiem. Muszę przyznać, że prezentują się bardzo czadowo i się wyróżnia na ulicy.

 

* Materiał, z którego je wykonano jest bardzo solidny (to chyba jakiś mocny plastik albo tworzywo), bo nie ma się wrażenia, że przy większym nacisku się rozlecą tak jak to jest z tanimi plastikowymi słuchawkami z „Media Markt”. Po 5 miesiącach użytkowania stwierdzam, że nie ma pęknięć na pałąku J więc firma Cresyn odrobiła lekcje.

Na wewnętrznej stronie pałąka jego górną część, mającą kontakt z głową wymoszczonona

materiałem dającym efekt miękkości w dotyku. Jeśli chodzi o muszle to są one z tego samego tworzywa co pałąk.

 

* Gąbki przylegające do uszu, bardzo przyjemne w dotyku. Ogólny komfort słuchawek stoi na bardzo wysokim poziomie i dopiero po 3 godzinnym użytkowaniu zaczynają mnie boleć dolne części małżowiny (wtedy podnoszę je niecono góry i po problemie). Sam ucisk nie jest mocny, ale mimo to mamy doczynienia z dobra izolacją od otoczenia ( powiedziałbym 75% w mieście).

 

* Warto nadmienić, że słuchawki są lekkie.

 

 

* Jeśli chodzi o brzmienie to jest spoko i bas nie jest przesadzony. Mój kolega powiedział, że mają bardzo czysty dźwięk. Nie słucham jednego określonego gatunku muzyki, raczej mieszam trochę numetalu, nu jazz, czasem rap i bardzo fajnie brzmi.

 

 

Jakby ktoś chciał zdjęcia detali zapraszam na priva mogę przesłać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności