Skocz do zawartości

XIAOMI PISTON Z ALLEGRO


capt66

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna w PL gdzieś dotać te słuchawki ? na allegro znalazłem dwie oferty ale z tego co czytalem na forum to często tam są podróbki.

 

link do aukcji:

 

http://allegro.pl/sluchawki-xiaomi-piston-100-oryginal-high-quality-i3876098069.html

 

http://allegro.pl/oryginalne-sluchawki-xiaomi-piston-z-polski-i3920248247.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup stąd:

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

 

Jedno z nielicznych pewnych źródeł. A jeśli masz konto w banku, to zakup za pomocą Paypala nie będzie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kupiłem z tej strony i nie wysłali, czekam już ponad miesiąc status transakcji zapłacony ale nie wysłany...

zaczynam spór, zobaczymy co z tego będzie

a miałem ochotę sprawdzić kolejne chiński perełki bo na kilku poprzednich modelach się nie zawiodłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie noworocznej sporo chińskich sklepów zachowuje się, jakby obsługa jeszcze nie wytrzeźwiała.

A jak chcesz szybko ciekawe chińczyki, to w komisie wiszą Somici, dla mnie lepsze od Xiaomi, tyle że w przeciwieństwie do nich basem nie nawalają, więc jak się szuka mocno rozrywkowego grania, to może być średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem z tej strony i nie wysłali, czekam już ponad miesiąc status transakcji zapłacony ale nie wysłany...

zaczynam spór, zobaczymy co z tego będzie

a miałem ochotę sprawdzić kolejne chiński perełki bo na kilku poprzednich modelach się nie zawiodłem

 

Zamówiłeś w najgorszym możliwym momencie, bo w chiński nowy rok. Co do samych słuchawek to napisz do czego je podłączysz, spróbuję Ci powiedzieć czy działa pilot. Podłączałem do ZOPO ZP990 i Lumi 920, działał. W Lenovo A820 całkiem nie działają, trzeba trzymać przycisk albo kupić przejściówkę. W ZTE też podobno nie działają z tego co wyczytałem na necie. Ogólnie za tą cenę mogę Ci je polecić. Używałem ich miesiąc z myślą o rozmowach, bo mikrofon mi padł w telefonie, ale do muzyki nadają się całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy widzę, że byłeś poprzednim właścicielem Somici :)

jakie wrażenia?

szukam czegoś na co dzień do słuchania w drodze do pracy

trochę szkoda mi Tripli bo już jeden kabelek uwaliłem a są już po gwarancji

na poprzednich dwóch parach innych chińczyków się nie zawiodłem więc i teraz szukam czegoś taniego i w miarę dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MH415 zrobiły na mnie naprawdę dobre wrażenie, szczególnie przy słuchaniu instrumentów smyczkowych. Do elektroniki może brakować mięsa na basie, bo granie jest dość jasne i szczegółowe. Ale ja nie lubię jak dół nawala, to i mi odpowiadało.

Okazuje się, że problemem mogą być tipsy (rozmiar T200) - tradycyjnie jakościowo głowy nie urywają, a słuchawki są tak małe, że wszystko musi się trzymać na gumkach lub piankach. Ja problemu nie miałem, bo mam wąskie kanały (chyba dlatego), natomiast Harmony Korine mocno na to narzekał.

 

No i bhazard z Headfi przerzucający chińczyki taczkami, twierdzi że Xiaomi są najlepsze w okolicach 20 dolarów, natomiast Somici w granicach 30 zielonych. I choć nie przesłuchałem nawet wyrywka tego co on, to w tej hierarchii się zgodzę: MH415 > Piston Upgrade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co mówi @Inszy. Do indie, akustyki, jazzu czy klasyki są tak jakby stworzone. Jak złapię "seal" to się za głowę w pewnych momentach chwytam. Tylko ja mam jakieś zniekształcone kanały niestety :( Nie wiem, czy w cenie do 100 zł. dostanę słuchawki z podobną sygnaturą, brzmieniem, nie mówiąc już o odpinanym kablu :(

A tak BTW to chętnie przytuliłbym te Moxpady X3. Kształtem wydają się być bardziej pasujące do mojego ucha, tylko ładują chyba sam kabel z mikrofonem a nie 2 jak w przypadku SOMiC' ów...

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności