Jump to content
Sign in to follow this  
iDaft

Recenzja Sennheiser Momentum On-Ear - portable dla audiofila?

Recommended Posts

da5507c9bb8a579bf46234b854d61f26_XL.jpg

Od pewnego czasu na rynku audio można zaobserwować jeden nowy trend. Prawie każdy znany producent wypuszcza do swojej oferty przenośne modele wysokiej klasy, przynajmniej jeżeli sugerujemy się ceną. Nie dawno testowane AKG K545, które tak na prawdę były zmniejszonymi K550, a teraz Sennheiser ze swoimi Momentum On-Ear. Zgadza się, nazwa brzmi znajomo. Oto nowe, nauszne słuchawki portable niemieckiej firmy.

Po więcej zapraszam na: http://techon.pl/hardware/item/2631-recenzja-sennheiser-momentum-on-ear-portable-dla-audiofila.html ;)

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Bogu1320
      Witam,

Chciałbym wymienić przewód w swoich słuchawkach, ponieważ mikrofon przestał mi działać poprawnie. Po otwarciu słuchawek ujrzałem, że przewód zawiera 5 żył w środku i problem polega na tym, że nie znalazłem podobnego przewodu do kupienia.

Polecicie jakiś dobry kabelek? 

Na drugim koniuszku mamy splitter + 2x Mini jack 3 pinowy.

Na zdjęciu są to te 5 przewody na dole z oznaczeniami M-, M+, G, L, R

Samo lutowanie nie jest problemem jak widać bo wszystko jest oznaczone na płytce.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy