Skocz do zawartości

Takstar Pro80 - kolejny best buy z Chin?


szwagiero

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa apropos Pro80 się zakończyła ale i tak dodam posta dla potomnych.

Wygoda- źle nie jest. Przede wszystkim te słuchawki bardziej mają się opierać na uszach niż pałąku i wtedy jest ok. W pracy słucham około 4-5 godzin dziennie.

Dźwięk- testowałem na ipod nano 2g i faktycznie dźwięk był bardzo sterylny. Testowałem kanapkę z E11k ale różnica była bardzo subtelna, dźwięk troszeńkę bardziej klarowny. Tak jak bym zerwał folię z wyświetlcza której i tak nie zauważałem. Natępnym urządzeniem był LG G4 ale tutaj raczej dźwięk był lekko przytłumiony i kanapka niewiele się rózniła. Podłączałem także do leciwego IAudio cowon g3. Aż przyszedł ten dzień kiedy nabyłem Fiio X1. Teraz słuchawki pokazałyco naprawdę co potrafią. Jedno słowo- rewelacja.

 

Fakt, Takstary potrzebują ocieplenia przez źródło i tak moim zdaniem wypadają najlepiej.

 

Nie mam wybitnego słuchu, nie słuchałem urządzeń z wyższej półki i nie jestem handlowcem.

To jest moja subiektywna ocena. I jeszcze jedna uwaga, jeżeli powiem że zupa była niedosolona to może dla was będzie w sam raz, ale nie przekonacie się dopóki sami nie spróbujecie. Więc próbujcie, smakujcie a dopiero póżniej decyzja o kupnie. Nie kupujcie wyobrażenia o słuchawkach.

 

Smacznego;)

Edytowane przez Tymonius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ale myśmy te słuchawki kupili, sprzedali, potem kupili znowu, następnie po namyśle dogłębnie zmodowali, później ponownie sprzedali, a niedługo potem - po odsłuchu u zaprzyjaźnionych userów - stwierdzili, że może jednak pozbycie się było nieco pochopne :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, ale myśmy te słuchawki kupili, sprzedali, potem kupili znowu, następnie po namyśle dogłębnie zmodowali, później ponownie sprzedali, a niedługo potem - po odsłuchu u zaprzyjaźnionych userów - stwierdzili, że może jednak pozbycie się było nieco pochopne :P

Mój komentarz był przede wszystkim skierowany do ludzi, którzy dopiero się zastanawiają nad ich kupnem. Dla mnie wydać na słuchawki 300PLN to jest bardzo duża kwota więc sporo miałem wątpliwości. Na szczęście mieszkam we Wrocławiu i nie było problemu żeby je posłuchać.

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety odkryłem to po zakupach, aczkolwiek nie przeszkadza mi to cieszyć sie z ich użytkowania.

Zastanawiam się czy mogą pokazać jeszcze więcej i ewentualnie co mógłbym dokupić do komputera aby przebiło X1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności