Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne, dobrze izolujące słuchawki dokanałowe ~100zł


mikiq1w2

Pytanie

Szukam przede wszystkim wygodnych i dobrze izolujących słuchawek na codzienną podróż piękną, polską SKM-ką. Myślę, że najlepszym wyborem będą słuchawki dokanałowe. Posiadam już Superlux'y HD661 ale nie nadają się do 2h podróży pociągiem w jedną stronę i potem jeszcze na 30. minutową przechadzkę na uczelnię. Po około 1h bolą mnie uszy i kości w okolicach ucha. Słuchawki są mi głównie potrzebne do wytłumienia hałasów wydobywających się z skmki, aby w spokoju strzelić drzemkę albo porobić jakieś zadanka. Słuchawek będę używał głównie z telefonem LG Nexus 4. Budżet, hmm najlepiej jak najniższy ale myślę, że około 100zł, ostatecznie MAX 130zł.

 

Myślałem nad:

 

- Brainwavz Alpha (byłem na odsłuchu w mp3store w Gdańsku i zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie, miałem wcześniej PL21 i te Brainwavz'y biją je na głowę !!! )

- Brainwavz ProAlpha

- Brainwavz Beta (nic o nich nie wiem)

- Brainwavz M1 i M5

- SoundMagic E10

- SoundMagic PL30

 

Jeśli macie inne propozycje to piszcie. Jak wcześniej napisałem słuchawki mają być głównie wygodne i dobrze izolować. I właśnie głównie dlatego zastanawiam się nad Brainwavz Alpha i Beta. Jak myślicie, które z pośród tych 2. są bardziej wygodne i lepiej izolują ? Mógłby ktoś porównać te 2 modele pod względem jakości muzykalnej, beta grają lepiej czy gorzej od Alphy? Z góry dzięki za pomoc i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kupiłem ostatnio panasoniki rp-hje125 i jestem pozytywnie zaskoczony. Grają ponadprzeciętnie, są bardzo wygodne i dobrze izolują (trochę im do SE215 w tym aspekcie brakuje, ale są 9 razy tańsze...)

Chcę kupić trochę lepsze słuchawki, aby trochę ich poużywać no i grać mają co najmniej na poziomie Brainwavz Alpha. Dzięki za odpowiedź ; ) A może masz jakieś porównanie słuchawek marki Brainwavz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności