Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z Lovely Cube i ES9018 grają czarująco... Przy pierwszych odsłuchach wciągnęły mnie tak, jak T90 kiedy pierwszy raz ubrałem je na głowę. Generalnie 671 to dobre słuchawki, ich brak neutralności to zaleta, gdyż czarują środkowym pasmem. Lekki spadek na dole i górze można wyrównać torem grającym lekką V-ką.

 

Teraz i tak nie kupie ale tak na przyszlosc jaki wzmacniacz (sam bez dac) bylby potrzebny aby wyciagnac z nich 100%?

 

Wstawie tu co napisalem w PM do Rettera aby dokladniej opisac czego wydaje mi sie ze szukam:

Mnie wlasnie zalezy na wokalach (zwlaszcza kobiecych bo takie czesciej slucham) i zeby byly zwlaszcza w nich oraz ogolnie w muzyce wszystkie smaczki i szczegoly dobrze slyszalne nie stlumione ale zeby calosciowe granie bylo przyjemne (mam takie glosniki 2.1 Samsung Magic Speaker ktorym wiele brakuje ale maja jedno sa bardzo przyjemne, mieciutki bas, swietnie mozna przy nich spac, natomiast mialem chwalone wszedzie Swans i dzwiekowo w ogole mi sie nie podobaly a jak je zostawilem podlaczone na noc to spac sie nie dalo). To co ja slucham to np. wybrany pop, ballady, melodyjny rock, pop-rock w tym akustyczny, elektroniczne brzmienia tak ale nie agresywne techno, metalu tez nie slucham (poza wyjatkami jak np. Rammstein). Podawalem przykladowych artystow ktorych slucham: Lene Marlin, Alsou, Zemfira, Edyta Bartosiewicz, Tangarine Dream, Clannad, Michael Jackson, Gabriella Cilmi, Lara Fabian.

 

Jak pisałem wyżej - u mnie z klonem pokazały klasę, wiem że przy słabszych ampach lub ich braku lubią grać metalicznie i nie tak czarująco. Jakbyś był zainteresowany Lovely to zapraszam PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też grały na LovelyCube (teraz 671 u Mikołaja612 na odsłuchach/modach możliwych) i było piknie tak jak z k701 , hd600, co stały na półeczce obok, ale bardziej melodyjnie, czy też angażująco, ew. inaczej, jak kto woli. Także polecam to synergiczne połączenie gorąco.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z iphona4 - ja z iPod touch4 słuchałem pro80 i bardziej mi się podobało niż z iPod touch5, bo 4 ciut cieplejsza, ale mniej niż z Samsung Galaxy Player 4.2 , bo ten ma łagodniejszą górę, jednakże połączenie pro80 z iPod touch 4 synergiczne i satysfakcjonujące. Z ts671 też zagra, ale imo gorzej, bo one więcej prądu potrzebują, i ogromne są, ts670 to podobno lipka wielka.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w promocji są dwa:

Takstar TS670

Takstar TS650

 

i który będzie lepszy do ipona4; czy ewentualnie żaden, bo coś tam coś tam; pytam bo chce kupić siostrze, a nie znam w ogóle tych takstarów.

potrzebuje jasnej, konkretnej odpowiedzi.

Szwagiero i Barthus chyba pisali, że ts670 to jest pomyłka - więc nie

Ts650 - tak, chyba nikt ich nie ma, więc warto kupić, dowiemy się czy dobre :)

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Samuel , w Fanklubie jesteście, a nie w sklepie ;)

Fanklub młody , a Ty zakładasz dwie rzeczy naraz , że ktoś ma iphone 4 i akurat ten model taksów , bo w promocji, albo taki a nie inny.

Pisałem Ci , że iphone4 tj. iPod touch 4 mam i gra zacnie z pro80.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już lepiej (mam dziś zły dzień - nie gniewajcie się na mnie)

pro80 nie mieści się w moim skromnym budżecie; a cali nie chcę

Dozbieraj i kup pro80, porada jak na pytanie o alternatywę dla m50 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TS-650 i ogólnie polecam. Nie męczą i nie grają wybitnie. Dobre do muzyki pop i tanecznej. Mają ogromnego kopa i sporą przestrzeń, Górka złagodzona, super środek. Jest to lekko brzydsza wersja TS660. TS670 to straszne dno.

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dołączam z TS671, pierwsze wrażenie jakie one brzydkie i wielkie.

Ich granie mnie rozwaliło w pozytywnym znaczeniu i inaczej teraz patrzę na nie z zewnątrz - są ładne ;)

Przeszedłem podobną drogę :)

Tia nie tylko z nimi ;-)

 

Wysłano z .. przez Tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, będzie ogłoszenie :) Czy zaglądał ktoś ostatnio na alledrogo jak kształtują się ceny takstarów? http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=66890&us_id=12090611 . Ciekawy jestem jak na to odpowiedzą sklepy mp3store? Czyżby nowa konkurencja? Sam się waham czy nie kupić jakiś taksów do kolekcji:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności