Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zakupem Takstarów pro 80 słuchałem chyba wszystkiego co było na stanie w Katowicach od HD668, HD669 przez Soundmagic P30, Audio technica (nie pamiętam modelu ale były to małe przenośne słuchawki których nie lubię), Phiaton MS300 (miały problem z pewną częstotliwością, najprawdopodobniej były uszkodzone) i inne, a w tym Takstary: TS-671, Hi2050... i z tych wszystkich, te trzy modele Takstarów najbardziej zainteresowały mnie swoim brzemieniem. Wszystkie sprawdzałem na Lenovo A3000. Przy 2050 miałem wrażenie że grają z rezerwą, podobnie jeśli chodzi o TS-671, pomyślałem że przy lepszym źródle, ze wzmacniaczem, pokazałyby o wiele więcej... jednak tamtego dnia to pro 80 urzekły mnie wyjątkowo.. trójkąt, flet, klarnet, kontrabas, gitara akustyczna i basowa, zabrzmiały na nich zaskakująco dobrze, żadne słuchawki tego dnia nie zaoferowały na moim Lenovo takich wrażeń.. zaprezentowały pełny, szczegółowy dźwięk któremu niewiele brakuje do moich Audio technica TAD400, przez swój raczej ocieplony charakter. Pomyślałem że przy tej cenie są naprawdę rewelacyjne, w dodatku doskonale wykonane, choć nie lubię błyszczącego plastiku to jakości ich wykonania nie można było nic zarzucić. Brzmieniowo to przeciwny biegun do otwartych TAD400. Jako że lubię eksperymenty, i chciałem lepiej poznać konstrukcje zamknięte, musiałem je mieć... i oto są. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale z drugiej strony słabe zagranie ze strony mp3store. To człowiek sie cieszy, że w stycznu może kupić o 20% taniej, a w lutym bez promocji jest jeszcze taniej.. To co to za promocja?

nie wszystkie są taniej, np. pro 80 nadal 300

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka ? Znowu masz jakieś "ale" ?

Ja rozumuje prawidłowo. Niezłe HD za 100. A marne SM P30 za... 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności