Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Góra w pro80 nie przeszkadza ani na samsungu P3, ani integrze w lapku samsunga. Na dellowym już bardziej świszczy. Pro80 są wygodniejsze i jak ktoś chce, dorzuci trochę filcu osiągając mniej więcej dźwięk HD6000 ;) Morał z tego jest taki, że nie kupuj słuchawek polegając na czyichś opiniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zagrają pro80 dużo zależy od źródła, z fiio x1 grają rewelacyjnie. Ogólnie z ciepłymi grajkami dobrze się komponują. Ale z ipodem nano 2g masakra.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie i Panie!

 

Które zamknięte Takstary do Fiio X3 I gen? Używane będą zazwyczaj na dworze i w komunikacji miejskiej.Głównie: rap, rnb (the weeknd), rock, blues (w takiej kolejności). Chciałbym żeby było wyraźnie, szeroko ale z kopniakiem. Jak coś to mam małą głowę.

 

Pro80? HD6000? Czy może coś innego?

Edytowane przez bananpkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuję kupić słuchawki do ok. 300 zł. Przeleciałem trochę opinii i recenzji i po selekcji wybrałem 2 pary słuchawek. Zanim podam jakich dodam że w życiu nie miałem na uszach jakichś lepszych słuchawek stereo. Tor audio zaczyna się na tą chwile od odtwarzacza cd Kenwood połączonego do amplitunera Sony. Muzyka jakiej będę słuchać to głównie muzyka filmowa czyli orkiestrowo-elektroniczna oraz stara gwardia elekroniczna jak Tangerine Dream, Kitaro, Vangelis, rzadziej inne gatunki jednak bez ostrego grania typu metal itp. Modele słuchawek to TAKSTAR PRO80 V2 oraz ATH-T500. Obydwa mają podobną cenę i przetwornik oraz budowę. Pytania to: czy będą różnice w jakości wykonania (chiny kontra japonia), czy początkowo wystarczy taki tor do tych słuchawek, czy ogólnie pomijając gusta co do brzmienia te słuchawki pasują do takiej muzyki. Słuchać będę oczywiście tylko w domu i chcę by to były słuchawki zamknięte. Nośnikiem muzyki są praktycznie tylko oryginalne cd (już coraz mniej modne) ewentualnie wypalone audio cd z flac bądź lepszej mp3. Nie wiem czy powinienem o coś jeszcze zapytać więc liczę na konstruktywne rady od was. Jeżeli mój post jest niezbyt jasny bądź nie w temacie to proszę o wyrozumiałość ponieważ nie jestem zbyt ogarnięty w dziedzinie pisania na forach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro80 można dostać nieco taniej i pod marką kingston hyperx cloud. Ponoć nawet lepiej wykonane. Ja osobiście poza wygodą, lreferowałbym chyba hd6000(lub ich rebrand omnitronics shp5000 za stówę mniej) - troszeczkę ciemniejsze, przez co i tak ubogie w bas kawałki zabrzmią muzykalniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak to jest z tymi pro80 - co jakiś czas, ktoś na PW się odzywa, że chce je zrekablować i zmodować, ale jakoś jeszcze żadne do mnie nie trafiły, a chętnie bym się przekonał co można z nich wycisnąć (bo to co jest fabrycznie mnie nie przekonuje - wolałem HD2000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dopiero od niedawna ze swoimi obcuję, ale czuję, że mają potencjał drzmiący w sobie, który aż prosi się, by go uwolnić:-)) Zatem, mógłbym Ci @Perul swoje podesłać:) Pełnego zakresu moddingowego bym pewnie (na stałe) nie chciał (bo liczę się z tym, że nakłady przewyższyłyby wartość samych słuchawek), ale ciekawy jestem co udałoby Ci się z nimi podziałać, gdzieś tam w duchu licząc na to, że skutkiem ubocznym Twoich szacher-machów będzie (umownie) lepszy dźwięk cieszący moje ucho :-))

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności