Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozpoczynam przygodę z dźwiękami z droższego sprzętu ;) Posiadam Pro80,wraz z padami z hm5do tego zamówiłem Fiio E10K, myślę że będzie udane połączenie i zastąpi to w małym lub wiekszym stopniu karte dziekową zintegrowaną ;) Wkrótce przymierzam się do modowania tych słuchawek, zmiana całego kabla, jak również wymiana tego kabelka który przebiega przez pałąk. Szukam czegoś dobrego za nie duże pieniądze. Powiedzmy że max 70zł, a w cenie chce gniazdo, kabel jak i kabelek który będzie na głowie ;)

 

Zastanawiam się również nad kupnem hd2000, może po wakacjach, na razie "planuje" ;)

 

Jeżeli chodzi o przyjemność muzyczną, bo głównie do muzyki Trance, House, Techno, Prog-House je mam, jestem pod dużym wrażeniem, lepszych słuchawek nie miałem na głowie - no z tym "nigdy" to trochę skłamałem, ale wróćmy do opisu ;) Basu jest w sam raz, głośność to można się przyczepić, ale tylko dlatego że posiadam integre. Jak na integre grają wspaniale, zresztą, nie musze nić opisywać bo wszyscy którzy posiadają te słuchawki wiedzą jak grają. Po prostu jest meega ;) Sory za chwilową podnietę, ale w końcu musiałem jako Świeżak dodać swoje dwa słowa ;)

 

p.s. czy da rade kupić, zamówić etc..te boki metalowe?

 

1.jpg

 

chciał bym takim rysunkiem/napisem zastapić:

 

1.jpg

Edytowane przez arminds
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozpoczynam przygodę z dźwiękami z droższego sprzętu ;) Posiadam Pro80,wraz z padami z hm5do tego zamówiłem Fiio E10K, myślę że będzie udane połączenie i zastapi to w małym lub wiekszym stopniu karte dziekową zintegrowaną ;) Wkrótce przymierzam się do modowania tych słuchawek, zmiana całego kable, jak również wymiana tego kabelka który przebiega przez pałąk. Szukam czegoś dobrego za nie duże pieniądze. Powiedzmy że max 70zł, a w cenie chce gniazdo, kabel jak i kabelek który będzie na głowie ;)

 

Zastanawiam się również nad kupnem hd2000, może po wakacjach, na razie "planuje" ;)

 

p.s. czy da rade kupić, zamówić etc..te boki metalowe?

 

1.jpg

 

chciał bym takim rysunkiem/napisem zastapić:

 

1.jpg

 

Kupić będzie ciężko, o ile w ogóle można coś takiego dokupić. Najlepszym rozwiązaniem jak chcesz zmienić logo to wyjęcie tego metalowego kapselka i przemalowanie go ( mocowany jest na 4 zagięcia od środka, pod filcem), ewentualnie można pokusić się o zrobienie samemu takiej części, bądź zlecić komuś do wykonania.

Co do rekablingu to w tej cenie standard- kanarek albo sonolene + wtyczki neutrik/chińskie sennheiser + gniazdo mini jack z audeosa lub mini xlr. 70zł to nie za dużo i może wyjść trochę więcej.

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy na ts671 można naciągnąć jakieś inne welurki? Słuchawki zostaną ze mną na długo, bo jestem bardzo zadowolony, ale sprzydałyby się wygodniejsze pady. Najważniejsze, żeby nie przyciemniały ich charakteru. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują od EVO ale zamulają brzmienie, i to te welurowe, nie wspominając o skórkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HM5 bez szans, one są ciut mniejsze niż AKG. Może jeszcze pady HiFimana dałoby radę założyć, ale dźwiękowo będzie to co w EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktoś miał okazję słuchać Takstarów ML 650 - o takich http://www.takstar.com/en/product/detail-11-53-238-1 ? Słuchawki wokół uszne otwarte już mam, zamknięte też. Przydałoby się teraz coś bardziej przenośnego i wertując ofertę Takstara trafiłem na te własnie słuchawki. Cena na Ali nie jest wysoka a biorąc pod uwagę inne duże słuchawki z reguły stosunek cena / jakość był bardzo korzystny. Gdyby ktoś kiedyś odsłuchiwał i mógł podzielić się opinią będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info retter. W sumie opinie o SM P30 jeżeli chodzi o dźwięk są pozytywne z tego co widzę ale zdarzają się przypadki, że pęka pałąk przy łączeniu z muszlą. Pewnie przy tych Takstarach by był podobny problem. Jedynie Takstary mają odłączany przewód i są troszkę tańsze ( o ile nie dowalą VAT przy ściąganiu z Chin ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P30 mają kabel słaby, walą basem deko, ograniczniki od skóry pękają ALE ekoskórka (grzanie uszu delikatność ceraty) i kabel (sztywny) może być gorsze w chinolach bo oni obcinają koszty na wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była cena tych HD6000 http://www.ledprofi.pl/shp-5000-dj-headphones.html, że się tak zachwycaliście?

Szukam czegoś z dobrą izolacją, bo HD2000 mają ją tragiczną, z nowymi padami od Beatsów także nie ma rewelacji (zupelnie jak w Cal!, czyli zamknięte, ale izolacja prawie słaba).

 

Chyba je wezmę, tylko kurde czemu białe :D

 

Zależy mi na dobrej izolacji i wygodzie, dźwięku (na graniu V bo słucham POPu) także, ale wiem, że Takstary grają bardzo dobrze.

Pro80 z padami HM5 czy HD6000 z padami HM5?

 

Dźwięk z HD2000 jest świetny i bardzo mi odpowiada i chciałbym właśnie coś podobnie grającego.

Z opisu wynika, że HD6000 gra podobnie do HD2000.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dźwięk z HD2000 jest świetny i bardzo mi odpowiada i chciałbym właśnie coś podobnie grającego.

Z opisu wynika, że HD6000 gra podobnie do HD2000.

To ja bym zaproponował ISK HP2011 http://www.aliexpress.com/item/Profession-Top-Tone-Quality-Headband-Monitor-Earphone-for-Computer-Recording-DJ-3-5mm-6-3mm-Connector/1469277825.html wg 1313 grają właśnie tak jak HD2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz V-kę to Pro80. Chociaż HD6000 nie słuchałem, ale to ponoć basowo-średnicowe granie.

HD6000 bym określił jako "soczyste" ;). Właśnie je nabyłem i jestem całkowicie oczarowany nimi - czegoś takiego szukałem właśnie. Niesamowita przyjemność słuchania, dużo szczegółów i niezła głębia. Z określenia "basowo-średnicowe" możnaby wnioskować o jakichś brakach w górze, natomiast jak dla mnie są świetnie zbalansowane i wszystkiego jest wystarczająco, a przy tym nie tłuką basem i nie gryzą sopranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem HD2000 na głowie, nie mogłem ich dobrze na głowie ułożyć, strasznie słabo się trzymają głowy. HD6000 znacznie solidniejsze, fajnie się na głowie układają, solidna izolacja.

Granie też bardzo fajne, jak wyżej napisane, raczej basowo-średnicowe, minimalnie wycofana góra. Wymiana kabla w zależności od przewodu można fajne efekty uzyskać. Wg mnie do 300 zł lepszych zamkniętych do w miarę uniwersalnego użytku się nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczarowany połączeniem Pro80 OCC 7N z ak120. Powiem szczerze, że ciężko będzie przebić ten zestaw, gra to bardzo technicznie z niesamowicie silnym i zwartym dołem, mocną górą i lekko wycofanym środkiem. Brakuje tylko szerszej sceny i więcej powietrza i zamknięte słuchawki idealne. Teraz pro80 bardziej mi się podobają od hd565 ( żeby nie było, grają równie dobrze ale jednak inaczej i trzeba dobrać im odpowiednią muzykę, w połączeniu z ZENkiem jest bardzo dobrze). Teraz będzie ciężka decyzja ( ale już raczej przesądzone) czy zostaje X5 czy ak120 ;). Jeden i drugi player ma swoje plusy i minusy ale będę jeszcze czekał jak fiio do mnie wróci...

 

Hd6000 mogą się podobać, bo brzmią bardzo dobrze zważywszy na cenę ale dla mnie było za ciemno. Hd6000 są świetne do muzyki elektronicznej i nie są tak ciężkie do wysterowania jak pro80 ( przynajmniej po modyfikacjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczarowany połączeniem Pro80 OCC 7N z ak120. Powiem szczerze, że ciężko będzie przebić ten zestaw, gra to bardzo technicznie z niesamowicie silnym i zwartym dołem, mocną górą i lekko wycofanym środkiem. Brakuje tylko szerszej sceny i więcej powietrza i zamknięte słuchawki idealne. Teraz pro80 bardziej mi się podobają od hd565 ( żeby nie było, grają równie dobrze ale jednak inaczej i trzeba dobrać im odpowiednią muzykę, w połączeniu z ZENkiem jest bardzo dobrze). Teraz będzie ciężka decyzja ( ale już raczej przesądzone) czy zostaje X5 czy ak120 ;). Jeden i drugi player ma swoje plusy i minusy ale będę jeszcze czekał jak fiio do mnie wróci...

 

Hd6000 mogą się podobać, bo brzmią bardzo dobrze zważywszy na cenę ale dla mnie było za ciemno. Hd6000 są świetne do muzyki elektronicznej i nie są tak ciężkie do wysterowania jak pro80 ( przynajmniej po modyfikacjach).

Kupiłeś ak120 ? :woot::blink::blink: jasny gwint ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności