Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to musze stwierdzić, że wersja v2 a i pewnie nowsze rewizje v1 mają lepszą górę niż Pro80 dostępne na rynku 2 lata temu. Słuchanie na tym samym kablu, nowsze mają bardzo ładna górę! Aż się zdziwiłem. Syczenia brak.

Tym samym moje podejście do nich nieco się zmieniło :)

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara wersja na bank miała przetworniki HI2050. Może nowsze mają coś zmienione? To nie jest kwestia wytłumienie.

Może się wreszcie nauczyli jak robić membrany, które ładnie górę grają bez długiego wygrzewania - wydaje mi się, że to kwestia dobrania sztywności jej poszczególnych fragmentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być w pro80 więcej góry, ale kiedy miałem hd668b i hi2050 to zrezygnowałem z taksów z powodu krzykliwości, superluxy były równiejsze łagodniejsze.

Ale w czym problem ? rozcinasz wacik kosmetyczny (tak by uzyskać dwa okrągłe waciki) i wkładasz połówkę pod pada i masz bliżej hd6000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być w pro80 więcej góry, ale kiedy miałem hd668b i hi2050 to zrezygnowałem z taksów z powodu krzykliwości, superluxy były równiejsze łagodniejsze.

Ale w czym problem ? rozcinasz wacik kosmetyczny (tak by uzyskać dwa okrągłe waciki) i wkładasz połówkę pod pada i masz bliżej hd6000 :)

problem jest inny , ( ale o tym napisze jak dojadą nowe HI 2050) chcesz powiedzieć że 668b nie sybilują jak inny luxy, mają mniej góry od 2050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, też coś o nich napisze, jak tylko do mnie dojdą. Szkoda, że nie mam Pro80 modowanych przez Fatso, bo miałbym wtedy niezłe porównanie.

pożycz jego własne i porównaj (masz bliżej ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wreszcie dac do moich pro80. Ale że wyczaiłem na allegro "okazję" to w cenie samego daca na stronie mp3store otrzymałem zestaw iBasso d-zero mk2 wraz z Takstar Hi2050 w cenie 649zł.

Miałem nadzieję że na allegro też łapie się promocja z cyklu "dzień kobiet" no ale niestety nie. Tak czy inaczej po wydaje mi się to mega okazją, zresztą następnego dnia cena tego zestawu zwiększyła się do 699zł.

 

W środę otrzymałem paczkę w której dostałem owy zestaw. Pierwszy raz miałem na głowie taką otwartą konstrukcję, zawsze tylko zamknięte i dokanałówki. I muszę powiedzieć że Hi2050 zrobiły na mnie mega wrażenie, mimo że jeszcze nie są wygrzane, Nawet nie sądziłem że te słuchawy mogą tak dobrze grać. Chciałem je początkowo opchnąć ale teraz wiem że je zostawię je sobie do domu :D, oprócz wartości dźwiękowych są super wygodne.

 

Także dziękuję mp3store za super zestawik :)

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinałeś coś jeszcze do iBasso?

 

Tylko te pro80 i hi2050 które mam. Za jakiś czas pewnie powiększę kolekcję o coś dodatkowego, ale na razie mam mega uniwersalny sprzęt :D

Ibasso wydawał mi się najbardziej naturalny. Miałem odsłuchy ibasso i fiio e17 alpen, dla mnie wygrał ibasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się do fanklubu z moimi ts-671 na kablu klotz. Narazie jestem bardziej zadowolony niż z dt990 pro, przejęły rolę głównych słuchawek do filmów i spokojniejszej muzyki, do gry w fps również nadają się wyśmienicie, pozycjonowanie to bajka. Powiem tylko, że nie spodziewałem się takiego WOW za tak śmieszną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności