Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

http://janeczek.gadzetomania.pl/1684,kingston-hyperx-cloud-headset-recenzja-swietnych-sluchawek-dla-graczy

 

"dźwięk jest stłumiony"?!?! Albo koleś nie wie co słyszy, albo ma ustawienia idiotyczne jakieś. Nie wierzę. Albo studyjną V-kę tak określa może.

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Integra to jedno, a zaznajomienie ze sprzętem audio to drugie. Nawet w kwestii wyrażania się o wrażeniach słuchowych i poprawności ich opisu. Do tego mogą dochodzic dziwne ustawienia. W swojej technicznej karierze dziesiątki razy odwracałem ludziom fazę w kolumnach, bo przez lata słuchali w przeciwfazie, a wujek 2 lata miał słuchawki komputerowe w przeciwfazie i też nie wiedział, że jest źle...


Przysłali odp - niestety nie mogą już obniżyc ceny bardziej. Czyli zostają tricki z Allegro i może jakieś kody rabatowe ew. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupic i posłuchac. Nie tracisz kasy, bo dostawa do sklepu gratis, więc możesz oddac bez strat.

Przeciwfaza jest wtedy, jak cewki głośników przy tym samym znaku napięcia (chwilowo) chodzą przeciwsobnie. Czyli fale akustyczne się zwyczajnie kasują, czy to w ośrodku, czy w głowie. I powstaje nieprzyjemna dziura, od której łeb może bolec. Krótko - basu, a nawet bassssssssssu nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jej nie wykrywasz, to jest wszystko w porządku, albo jesteś upośledzony :P. A jako fana audio Cię o to nie podejrzewam. Potestuj sobie - idź do wieży i zamień w jednym kanale kolory kabelków. Ważne aby było różnie w obu kanałach. Piękne brzmienie uzyskasz :P

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie powiem że Cloudy mają imho słaby kabel. Bardzo krótki, jakieś 50cm jak pamiętam i trzeba przedłużać dołączonym kablem z pilotem. Tyle że ten pilot coś mi ściągał zakłócenia. Ogólnie nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie - sam kabel jest już sztywny i się plącze a dodatkowa waga pilota jeszcze przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś zmieniać pady w hd6000?

Odsłuchiwałem je dzisiaj u kolegi i bardzo mi się spodobały ale strasznie niewygodne są.

Próbował ktoś zwykłych padów od HM5 na nich?

Edytowane przez RafBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w forumowym komisie HD6000 z cytuję "pasującymi welurowymi padami od hm5".

Wchodzić wchodzą tylko ciekawe czy dźwięk za bardzo się nie zmieni.

Stokowe pady są dla mnie trochę za małe i zdecydowanie za płytkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bardziej irytuje headband w hd6000 jakis taki twardawy ....


A co ma sie zmienić ? zamieniasz eko skore na deko większą eko skórę.

Deko wygodniej i tyle ale czy warto ? jak stare ci się rozwalą to tak jest alternatywa.

 

Edyta ..

 

Na headbanda się wkurzałem to takstarom moda zapodałem :D

 

Zdjąłem te sprzączki z napisem "hd6000" z obu stron,

przeciągnąłem ozdobny pasek na jedną stronę ukazała mi się 2 paski blachy i naklejona na to pianka od góry,

w ozdobnym pasku jest drugi pasek pianki od dołu

 

wyciągnąłem dolny pasek, podwoiłem ilość pianki od dołu i wstawiłem, wyrównanie, skracanie i jest lepiej.

Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

i ja się zgłaszam do klubu z Pro80 v2.

Obie słuchawki na tym samym poziomiewysokości, balans przesunięty (lewa strona głośniej gra).

Niestety rozkładają mi większość płyt na X1. Szumią niemiłosiernie.

 

Wg. Waszej wiedzy i doświadczenia - po wygrzaniu i recablingu problem minie? Na SM e10 takich kłopotów nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchowe-testowe miały tą samą przypadłość. Balansem się nie przejmuję - w x1 można go zmienić.

Skoro szumy nie miną pomimo modów, to za niedługo zapraszam do komisu ;)

Jeszcze z nimi trochę powalczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności