Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

1:18 jest głośny wokal na Grado(aż się żona obudziła ;) ) i na takstarach jest ok a wiem co to syczenie bo miałem ue700 bez filtrów :)

mam standardowy kabel, jedynie stalowa osłona przetwornika/magnesu oklejona matą

 

może rozrzut produkcji ..

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takim połączeniu iBasso D-Zero MK2 z pro80 (rekablowane) pod Samsunga S5 i laptopa jako tor.

Zastanawiam się jaki efekt uzyskam podłączając je ze sobą. Podobno dac jest bardzo neutralny jeżeli chodzi o EQ, dla mnie na + ale jak jest z innymi parametrami zwiększa się scena itp. Podobno to lepsze połączenie niżeli z Fiio e18.

 

Jest fajna oferta od razu bym nabył Hi2050 z tym dackiem w dobrej cenie:

http://allegro.pl/karta-audio-usb-ibasso-d-zero-mk2-takstar-hi2050-i5095892122.html

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HyperX Cloud = QPAD QH-90 = Takstar Pro80

 

Warto je kupować, ze względu na dobrej jakości pady, które są o wiele lepsze i wygodniejsze niż te w standardowej wersji. Według mnie wykonanie HyperX jest też lepsze niż Pro80 (detale, ale zawsze). Mikrofon jest całkowicie odpinany. Nie wiem, jak to teraz wygląda cenowo, bo mój kumpel jakieś 2 miesiące temu kupował je za 269zł w komputroniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od potrzeb. Zapewne niczym się nie różnią od PRO80 poza mikrofonem i akcesoriami. Czyli 100 zł dodatkowe za to płacisz. Czy to dużo? Akuratnie chyba. Chyba, że dostaniesz w dobrej cenie (jak my w akcji) PRO 80 z padami welurowymi za 239 zł, to już masz różnicę 130 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od potrzeb. Zapewne niczym się nie różnią od PRO80 poza mikrofonem i akcesoriami. Czyli 100 zł dodatkowe za to płacisz.

pro są po 300 pln !

HyperX są często za 269zł w promocji. Warte swej ceny chociażby dla samych padów, które nie wpływają na ich dźwięk, jak pady HM5. Nie mówiąc już o mikrofonie i innych bajerach.

gdybym nie miał pro80 to chętnie bym dopłacił tą stówę do ceny chińskiej i brał te z gwarancją - zapomniałem o nich.

Mega słuchawki za takie pieniądze - da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co po 300? Pro 80? Po 269 kupisz. A jako LD mieliśmy je po 230 zł, a teraz jest szansa po 238 kupic. O to mi chodziło. Z chin PRO 80 jest o tyle ryzykowne, że albo dostaniesz Transhine 80PRO, albo Takstar PRO 80. Do tego nie wiadomo jak z opakowaniem, a na walizkę nie ma co liczy raczej wcale :P.

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co po 300? Pro 80? Po 279 kupisz. A jako LD mieliśmy je po 230 zł, a teraz jest szansa po 238 kupic. O to mi chodziło. Z chin PRO 80 jest o tyle ryzykowne, że albo dostaniesz Transhine 80PRO, albo Takstar PRO 80. Do tego nie wiadomo jak z opakowaniem, a na walizkę nie ma co liczy raczej wcale :P.

no ok ale nie za 100 więcej bo są po 269 z przesyłką także realnie 250 pln też z gwarancją (okablowanie pewnie też lepsze)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności