Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Welury hm5 na pro 80 by Fatso brzmią bardzo dobrze. Na plus słuchawki dostały więcej powietrza. Na stockowych pro80 welury tylko psują dźwięk i góra staje się jak żyletka. Wszystko zależy co chcesz uzyskać ;)

Poprostu rozgladam sie za jakimis budzetowymi słuchawkami (taksy za 160 zł z aliexpress sa niezwykle kuszace), które mimo "zwelurowienia" będą w miare ciepłe i hmm, żywe, intensywne?. A własnie mam te pady, założyłem je na CAL (nie szukajcie w tym logiki) i jest troche dziwnie, czasem jest bardzo jasno, góry potrafia zakłuć, a wcześniej to się własciwie nie zdarzało. Oprócz tego, poprostu wydaje mi sie, że coś brzmi nie tak, przez odsuniecie ucha od drivera, niby fajnie, bo scena wydaje sie wieksza, ogolnie nabrały przestrzeni. A zależy mi na tych padach, bo są cudownie wygodne. Wydaje mi sie, ze mam strasznie ciezkie wymagania ;d

A i co najsmiesniejsze, na pleatherowych padach od hm5 różniły się tylko szczegółami (raczej na plus), a na welurze zupełnie co innego.

Btw - mod fatso jest objety tajemnica handlowa, co nie?

Edytowane przez untilited
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Które z padów od beyerdinamica najlepiej nadały by się do Ts 662?

 

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Właśnie tak się zastanawiałem czy te by się nadawały: http://www.thomann.de/pl/beyerdynamic_dt_331_ohrpolster.htm

 

Bardziej skłaniałbym się ku http://audiomagic.pl/akcesoria-audio/hifiman/21447-welurowe-nausznice-do-sluchawek-hifiman.html

 

Nie polecam padów od HFM.

Są twarde i mało wygodne, tzn najmniej wygodne jakie miałem na uszach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zamykanie redukuje bas i eksponuje średnie.

W przypadku takich mało basowych słuchawek jak TS671 pewnie trzebaby zostawić duże basreflexy i pady zmienić na skajowe - wtedy jest szansa, że zagrają. Pasują pady od EVO jakby kogoś interesowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamykałem ale w innej budzie 3x mniej pojemnej więc to nie to samo. Samo zamknięcie ts671 z ich WYTŁUMIENIEM ma dopiero sens.

A nie podobało się, normalne bo ja mam skrzywienie na otwarte.

Zamknąć jest prosto dekiel z szarą siatką zasłonić, uszczelnić dekiel z głośnikiem od strony muszli jest szczelina 2mm na około.

Równie łatwo otworzyć wymienić lub odsłonić dekielek z siatką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem ja zamówiłem na Ali chyba(!) Takstar TS660, bo ich zdaje się tańszy odpowiednik pod marką Transhine ML620 (nie mylić z Takstar ML620, bo to całkiem inne słuchawki!), czy jakoś tak. Podzielę się uwagami jak dotrą i porównam z TS650 vel KAM 1500 PRO i TS662.

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po sprzedaży HI2050 zostałem li tylko z hd2000... Ale zamierzam wrócić do tego samego przetwornika w zamkniętej obudowie ;) O ile hd6000 faktycznie mają ten sam, z pro80 nie ma tego dylematu :)

 

Wystukane w skale dłutem stożkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na nowo zako****e się w Pro80. Tak, jak przesiadka z HD-330 na stockowe Pro80 to był kilka miesięcy temu mały szok, tak teraz po modzie Fatso przeżywam kolejny. Oby to nie był efekt placebo :)

A co on z nimi takiego robi jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaruje :D

Zmienia kabel, także w słuchawkach. Wyrównuje balans, zakłada gniazdo mini jack, robi kabelek z pięknym zaplecieniem i o ile się nie mylę to wytłumia muszlę. Na prawdę słuchawki zmieniają się niesamowicie i powiem tylko tyle - warto. Dodatkowo pro80 po modach super grają na welurowych padach hm5 co było dla mnie szokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności