Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barthuss

Musiałem pare dni poprzebywać z tymi słuchawkami bo nie zawsze do końca ufam tego typu forumowymi zachwytami nad sprzętem, pewnie bo tragicznych microlabach k860 :ph34r: No i muszę przyznać, że takstar robi robotę! Podpisuję się obiema rękami pod fanklubem i melduję się z moimi dopiero co zrecablowanymi ts671 :woot: Obecnie szukam czegoś przy czym rozwinęły by skrzydła ale budżet niski :( Póki co wymyśliłem dwie opcje: używane fiio e18, dobra sprawa bo mógłbym podpiąć pod lapka jako dac oraz amp i galaxy s3 też by go obsłużył jako dac :) Druga opcja to galaxy s3 z o2, sygnał puszczony wyjściem liniowym z s3(wolfson więc chyba tragedii by nie było). Co o tym myślicie?

Fotka moich taksów:

attachicon.gifIMG_20140312_104125.jpg

Spokojnie możesz tak zrobić, u mnie TSy działają z DAC/ampem do Iphone`a bardzo fajnie, one nie są bardzo wymagające od wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sięgnąć do źródła, czyli na stronę Takstar: http://www.takstar.com/en/product/detail-11-29-187-1

 

20 - 20 000 Hz

20HZ na pewno nie mają chyba że jak się podepnie elektrownię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak 671 zgrają się z Objective2 i muzyką w klimatach Pink Floyd, Riverside i innymi progresami? Do muzyki bardziej dynamicznej i wymagającej mocniejszego basu mam już CAL! i zastanawiam się nad 671 jako ich uzupełnieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak 671 zgrają się z Objective2 i muzyką w klimatach Pink Floyd, Riverside i innymi progresami? Do muzyki bardziej dynamicznej i wymagającej mocniejszego basu mam już CAL! i zastanawiam się nad 671 jako ich uzupełnieniem...

koncertowo z otwartą górą ale akurat tu o2 za dużo nie pozmienia i większy wpływ będzie miało źródło co ono da

 

a że sabre nie da ci jakoś mocno basu to i nie spodziewaj się tutaj dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głębokim basie mi nie zależy, nie będę na nich słuchał drum'n'bassów czy hiphopu ;) Zależy mi na większej scenie, seperacji instrumentów i detaliczności brzmienia niż w CAL!, które momentami mają dla mnie basu aż za dużo, mimo że po modzie Perula i tak basu jest mniej i jest bardziej kontrolowany.

Napewno nie chcę 671 jako jedynych słuchawek, jedynie do spokojniejszych gatunków, gdzie CALe są zbyt agresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się z HI 2050, nie modowane, nie wygrzane2050 ?,

 

pierwsze wrażenie , wykonanie 6+ , wygoda 6+ w skali do 6,

 

brzmienie ; np. Ennio Morricone Chi Mai, zagrały wspaniale -naturalnie , i do takich gatunków polecam,

także na pewno będę szukał jeszcze czegoś z bardziej punktowym basem( jak np. w HD 330 ) niżej schodzącym i bardziej metaliczną średnicą igórą , no i sceną w głąb nie wszerz., nie wiem czy akurat coś z takstara tak zagra .

 

jakby ktoś chciał wiedzieć więcej jak grają w porównaniu do tych które posiadam zapraszam na PW

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się z HI 2050, nie modowane, nie wygrzane2050 ?,

...

także na pewno będę szukał jeszcze czegoś z bardziej punktowym basem( jak np. w HD 330 ) niżej schodzącym i bardziej metaliczną średnicą igórą , no i sceną w głąb nie wszerz., nie wiem czy akurat coś z takstara tak zagra .

 

jakby ktoś chciał wiedzieć więcej jak grają w porównaniu do tych które posiadam zapraszam na PW

Na większość wymienionych dolegliwości Hi2050 pomoże mod http://forum.mp3store.pl/topic/108844-takstar-hi2050-monitor-mod/

Na pewno poprawia się zejście i punktowość basu i powiększa scena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi2050 są przede wszystkim jaśniejsze od EVO, mają też bardziej zwarty bas, i lepiej wybrzmiewającą górę - wg mnie są lepsze od EVO, aczkolwiek jakaś przepaść to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lepszosc" to ocena subiektywna kazdego z nas, nikt ci nie powie co jest dla cb

zgadza się źle się wyraziłem , chodziło mi oczywiście o różnice w brzmieniu, dla każdego z nas te same słuchawki pewnie zagrają inaczej, tzn. prawie na pewno .

Edytowane przez slawekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie HI 2050 wymagają dobrania pod nie idealnego toru, nie zagrają ze wszystkiego , i potrzebują wzmocnienia, do jakich gatunków się nadają? elektronika bez wokalu ( np. ales dana , oldfield itp.), jazz trochę, i wymieniona muzyka w wersji live. i tyle.

 

330 grają ze wszystkiego ( naprawdę ze wszystkiego, mimo 150 ohm ) bardzo dobrze, w większości gatunków, a rock , muzyka ciężka i live rewelacyjnie , scena, jak dla mnie najlepsza jaką słyszałem .

 

w HI 2050 są lepsze pady

 

Modowane 330 w/g Perula są dla mnie najlepszymi słuchawkami jakie miałem-mam, jak zechcesz więcej info na temat 330 i 2050 pisz pw , bo to forum o takstarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności