Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie który z modeli takstar najbardziej akcentuje wokale (damskie) ?

Miałem 2050 srednio ...

na 671 właśnie lubię muzykę lekką z kobiecym wokalem jak Nora Jones, Lorenna McKennitt (przez LM powiedziałem sobie nie sprzedam 671 koniec kropka). Dają tak realne uczucie obcowania z artystką że są warte dla mnie każdej złotówki wydane na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. zakupiłem dziś HI-2050, przepaść w porównaniu z moimi modowanymi Pansami HTF-600.

 

A teraz z innej beczki. Czy ktoś podłączał Hi-2050 pod jakiś wzmak, albo jaki/e wzmak/i dobrze się z nimi zgrają. (lubię jasno, ciepło i chcę poczuć scenę wzdłóż i wszerz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się :)

 

Pierwszy mod ;)

pady1.jpg

pady2.jpg

 

Duuuuużo wygodniej!

 

Jak się w tym tygodniu Uptowny nie sprzedadzą to zostają właśnie dla padów, a CALe idą w świat. :)

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady z Philipsów Uptownów. Lepszy (dużo) seal, minimalnie mniej basu, takie równiejsze granie. Ale muszę jeszcze zrobić bezpośrednie A/B. Zresztą puchy jeszcze nie wygrzane.

 

Są o jakieś 30% grubsze od tych oryginalnych i bardziej aksamitne / miękkie. No i fajnie wyglądają moim skromnym:D Ale uszy tak samo po jakimś czasie się męczą, jak to w zamkniętych wokółusznych.

 

Lepiej powiedzcie jaki kabel będzie ładnie pasował do Pro80 i dlaczego Canare L-4E5C :D

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się z TS-671 oraz PRO 80. Te pierwsze mnie urzekły, niesamowicie wciągające brzmienie. Świetna barwa i scena. Basu wcale nie mają tak mało, spodziewałem się, że będzie go mniej. Jakościowo jest dobry. Napędzam je modowanym klonem. Po przesiadce z DT 990 Pro nie odczułem, że jest tego basu jakoś drastycznie mniej. Generalnie dla mnie całościowo grają ciekawiej od tych Beyerów. Dziękuję za odkrycie tych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się z TS-671 oraz PRO 80. Te pierwsze mnie urzekły, niesamowicie wciągające brzmienie. Świetna barwa i scena. Basu wcale nie mają tak mało, spodziewałem się, że będzie go mniej. Jakościowo jest dobry. Napędzam je modowanym klonem. Po przesiadce z DT 990 Pro nie odczułem, że jest tego basu jakoś drastycznie mniej. Generalnie dla mnie całościowo grają ciekawiej od tych Beyerów. Dziękuję za odkrycie tych słuchawek.

Sii proszę, i witamy w klubie :)

I regułka wygrzej 600h, wymień kabel, wymęcz pady, daj odpowiedni tor i ciesz się muzyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w fanklubie jest parę osób, które miały już na głowie model TS671 oraz Pro80. Może chwila krótkiej zabawy w Waszą ocenę procentowa, punktowa tych modeli - jak je widzicie w bezpośrednim starciu gigantów?

 

Zrównoważenie tonalne (procentowy udział podzakresów w ogólnej charakterystyce, ich suma=100%) 671/80:

Bas:

Średni bas:

Średnica:

Wyższa Średnica:

Wysokie:

 

Jakość (naturalność podzakresów, oddanie i zróżnicowanie barw, mikrodynamika) (0-10) 671/80:

Bas:

Średni bas:

Średnica:

Wyższa Średnica:

Wysokie:

 

Przestrzeń (rozstawienie na scenie, separacja, definicja źródeł) (0-10) 671/80:

Szerokość:

Głębokość:

Wysokość:

 

Komfort użytkowania (0-10) 671/80:

 

Ocena ogólna (0-10) 671/80:

 

Dopiski, uwagi, spostrzeżenia mile widziane - ludzkość będzie Wam wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem pady na pady w Pro80(HP800Pro) na nowe od HM5. I to jest to, dźwięk przyspieszył, jest szerszej i bardziej przejrzyście. Teraz to trzeba uważać na co gra i z czym gra ! No, jak jeszcze je zrekabluję to będą moje ulubione zamknięte coś czuję ;)

Edytowane przez Barthuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem pady na pady w Pro80(HP800Pro) na nowe od HM5. I to jest to, dźwięk przyspieszył, jest szerszej i bardziej przejrzyście. Teraz to trzeba uważać na co gra i z czym gra ! No, jak jeszcze je zrekabluję to będą moje ulubione zamknięte coś czuję ;)

Powiedz coś wiecej bo poważnie mnie korci tak czegoś mi brakuje, one pasują? nie za duże bo bardziej mi pasowały do senn a jak na 671 ?

 

 

Mam prośbę do Was kto ma dostęp do Pro80 jakie są WEWNĘTRZNE wymiary skrzyni ?

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności