Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne do 400zł


cubzone

Pytanie

Witam.

Chciałbym dowiedzieć się jakie słuchawki moglibyście doradzić mi w granicach 400zł. Słucham głównie muzyki typu [hard rock, rock i innych jego odmian). Zależy mi na tym aby słuchawki były stosunkowo niewielkie i zgrabne, gdyż używać chcę ich głównie w miejscach publicznych - celuję mniej więcej w stylistykę Beatsów (wygląd zewn.). Jestem posiadaczem słuchawek Shure SRH-240 i jestem z nich bardzo zadowolony, jednak są one dla mnie za duże i nieporęczne do użytku outdoor. W związku z muzyką jakiej słucham zapotrzebowanie na bas jest mniejsze, dlatego odrzucam słuchawki pokroju AKG k518 na których wszystko wydawało się być jakieś takie "zmulone". W jednym zdaniu zadowoliłyby mnie słuchawki grające jak wspomniane Shurki, jednak bardziej portable :)

Edytowane przez cubzone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wprawdzie z shurami mialem stycznosc dawno i krotko i niezbyt je jiuz kojarze... to podpowiem aby poczytac o takstar hd6000. dobre tlumienie, dzwiek rowniejszy niz w k518 a nawet niz w k618.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O ile hd6000 będą wygodne dla Ciebie (dla mnie troszkę małe się okazały) to są idealne na miasto. Są troszkę większe od noonteców, ale też się składają, a dźwięk - cudo. Napisz jeszcze jakie źródło, bo się okaże, że słuchawki za 400zł, a źródło kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to mniejsze k618. Bardziej dociazone niz hd6000. Z tym ze jak masz mniejsza glowe - pare osob narzekalo w nich na pekanie palaka (ja nic takiego u siebie nie doswiadczylem), wiec wieksza glowa zwieksza tu ryzyko.

Cresynow niestety nie znam, a noonteci jakos mnie odstraszaja... choc dzwiekowo tez ich nie znam. Chyba kiedys byla recenjza na audiofanatyku, wraz z porownaniem do k618 - takze poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

slucham ciezszego rocka i metalu... i k618 sprawdzaly sie znakomicie. bas wcale nie zalewa tutaj reszty pasm, choc jest mocny, gleboki i w sporej ilosci. Nawet nie porównuj do k518. K618 to nie klasa ale dla mnie dwie klasy wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Mayster

 

Myślałem właśnie nad Noontecami, bo na audiofanatyku miały świetną recenzję (http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-noontec-zoro-hd/), ale na forum dowiedziałem się, że się nie nadają do tego gatunku. Podobna sytuacja z AKG K618/619, gdzie na początku wykluczyłem je ze względu na za dużą ilość basu względem reszty, a teraz dowiaduję się, że może być inaczej. Nie wiem już komu wierzyć :P

Edytowane przez cubzone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

gdzie znalazles glosy ze k618 nie nadaja sie do tego gatunku? w tej cenie to jeden z czesciej polecanych modeli, poki nie wyszla sprawa (dla mnie nieco wyolbrzymiona) z palakiem.

jak chcesz miec granie dociazone, rowniejsze i z jeszcze lepiej kontrolowana podstawa basowa to sennheiser momentum czy amperior. z tym ze tutaj ciezko bedzie nawet uzywke w tej cenie znalezc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności