Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon e2 - rozwiązanie wielu problemów


sickb

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien problem który możliwe że miało wiele userów, tym samym nieświadomie porzuciło przez to magiczne breloki E2.

 

Po podłączeniu do słuchawek słychać dźwięki BEEP, przy podgłaszaniu/ściszaniu, przesuwanie w tył/przód (Innymi słowy odtwarzacz chodzi, jednak nie gra muzyka).

 

Cowon był formatowawny, wrzucone były różne wersje softu 1.11, 1.12, 1.13... (przez UpdateManager także).

 

Cowon reaguje na podpinanie do kabla (dioda czerwona, gdy naładowany dioda zielona), dioda zielona miga podczas pracy oraz szybkie miganie podczas instalacji softu. (Innymi słowy odtwarzacz chodzi, jednak nie gra muzyka ;) ).

 

Postanowiłem pobawić się wejściem słuchawkowym, delikatnie nim obracając, lekko przyciskając i oddalając jack'a męskiego, potraktowałem część żeńską WD40, też naciskałem na sam odtwarzacz w miejscu wejścia słuchawkowego, w celu umożliwienia kontaktu z jackiem męskim (co za akrobatyka słowa i czynu!). Uwaga! Działa!.... Do momentu kiedy nie poruszę odtwarzaczem, bądź słuchawkami gwałtownie.

 

Wstępna diagnoza, wyrobione wejście słuchawkowe. Do wymiany.

 

Czy ktoś się bawił, ma ktoś konkretne informacje, jakie wejście (3pinowe) tam pasuje?

 

I tu ostateczna konkluzja, tyle się słyszy o tym jak COWON E2 magicznie odmówił posłuszeństwa, że teraz użytkownicy mają fajny pendrive, w formie drogiego breloczka ze srebrnym kółkiem, że serwis informuje że do wymiany serce odtwarzacza (czytaj płyta główna), a nikt nie zastanowił się przez chwilę o wymianie 'wyrobionego' (od ciągłęgo, wkładania, wykładania ;) ) wejścia słuchawkowego?

 

 

Pozdrawiam i czekam na informację odnośnie namiarów na wejście słuchawkowe, komentarze, pomysły.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez sickb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej!

 

Również mam ten problem z moim E2.

Postanowiłem odgrzać temat, żeby nie zakładać nowego.

 

Czy jest, ktoś kto ma pomysł co z tym zrobić?

Może ktoś jest zajawkowiczem i chce go naprawić?

 

Czekam na odpowiedź/propozycje.

 

Pozdro !

 

EDIT: przeinstalowanie oprogramowania pomogło, jednak gniazdo i tak przerywa. :P

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności