Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym i do muzyki.


kaznodziej

Pytanie

Witam mam zamiar kupić nauszne słuchaweczki do 200 zł (fajnie by było jakby były troche tańsze). Zależy mi na tym, żebym mógł w nich grać w Counter Strik'a i w miarę dobrze słyszeć przestrzennie. Drugą rzeczą na którą mi zależy to słuchanie muzyki, słucham głównie metalu i rocka, chciałbym aby dźwięk był czysty i słuchawki żeby nie męczyły uszu po dłuższym używaniu - w sensie chodzi mi o wygodę. Od kumpla pożyczyłem jakieś maxwelle, które strasznie mnie uwierały po kilku godzinach. Słuchałbym też na nich audiobooków, ale nie wiem czy to jest istotne w tym temacie. Podłączałbym je do swojej kart dźwiękowej (chyba zintegrowanej z płytą główną) Realtek HD oraz do tableta i smartphon'a.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

przejrzyj tematy z tego działu, jest ich multum..

Po to jest forum żebyśmy pomogli mu znaleźć takie które spełniają tutaj wymienione kryteria a te są dość specyficzne. Oczywiście moim zdaniem powinien przejrzeć forum i podać modele nad którymi się zastanawia zamiast rzucać wymaganiami no ale...

Powinieneś napisać że szukasz tzw. słuchawek "łatwych do napędzenia" bo widzę że chcesz je używać na integrze i na jakichś urządzeniach przenośnych.

Co do samych słuchawek to poczekam na kogoś kompetentniejszego bo nie orientuje się w tych słynnych 7.1 i innych głównie przydatnych do gamingu rzeczach.

Edytowane przez Kszyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Witam mam zamiar kupić nauszne słuchaweczki do 200 zł (fajnie by było jakby były troche tańsze). Zależy mi na tym, żebym mógł w nich grać w Counter Strik'a i w miarę dobrze słyszeć przestrzennie. Drugą rzeczą na którą mi zależy to słuchanie muzyki, słucham głównie metalu i rocka, chciałbym aby dźwięk był czysty i słuchawki żeby nie męczyły uszu po dłuższym używaniu - w sensie chodzi mi o wygodę. Od kumpla pożyczyłem jakieś maxwelle, które strasznie mnie uwierały po kilku godzinach. Słuchałbym też na nich audiobooków, ale nie wiem czy to jest istotne w tym temacie. Podłączałbym je do swojej kart dźwiękowej (chyba zintegrowanej z płytą główną) Realtek HD oraz do tableta i smartphon'a.

 

Zobacz w czym gra neo albo luq i kup takie same ;-)

 

Sorry nie mogłem się powstrzymać bo CS to moja miłość z przed dobrych paru lat.

 

Ps neo i luq to już chyba teraz dzieci już mają :-)

 

Ps2 jedna z prawd csa mówiła że słuchawkami heda nie walniesz.

 

 

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm, mówisz że szukasz kompetentnej osoby... Ja taką nie jestem :P ale skoro wiesz że szukasz słuchawek "łatwych do napędzenia" to mogłeś sam to dodać. Forum jest od tego żeby odpowiadać na pytania, ale nie stale na te same. Czy kryteria są specyficzne? - Nie, każdy chciałby słuchawki z "przestrzennym dźwiękiem" i żeby grały cudownie. Jedynie mogę Ci podpowiedzieć że szukasz słuchawek wokółusznych - ze względu na wygodę. Btw. zgadzam się z przedmówcą

 

 

Ps2 jedna z prawd csa mówiła że słuchawkami heda nie walniesz.
Edytowane przez icoverty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam ale jeżeli chodzi o to, jestem newbiesem w sprawach technicznych i za bardzo się nie orientuje, ale jeżeli chodzi o wymagania to mam takie jak podałem. Muzyka, w miarę przestrzenny dźwięk do csa (oczywiście, że słuchawkami bani nie walnę, ale zresztą kto grał w cs'a ten wie, że bez słuchawek nie ogarniesz niektórych sytuacji) i oczywiście wygoda w wielogodzinnym użytkowaniu (żeby nauszniki były w miarę mięciutkie a nie jakieś takie twarde). Myślę, że jakby znalazło coś się fajnego i taniego by zaspokoiło moje potrzeby. Dźwięk przestrzenny jest dla mnie ważny, ale wolałbym już chyba na jego koszt lepszy dźwięk muzyki bo to jest dla mnie priorytet. Nie wiem jaką rolę mają bassy w słuchawkach, wiele osób na forum które szukają/szukały słuchawek zależało na bassach. Sam nie wiem co o tym sądzić, ale chyba mi jakoś na nich nie zależy, ważne żeby były ogarnięte, słuchawki byłyby przeznaczone do metalu i rocka. Nie wiem co sądzić o tym żeby były "łatwe do napędzenia" bo w sumie nie do końca wiem co to znaczy, ale wiem, że będę je podłączał do zintegrowanej karty dźwiękowej oraz do urządzeń przenośnych z androidem. Cena jak już mówiłem to dla mnie max 200 zł, ale chyba coś tańszego by się pewnie znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

 

Jeżeli szukasz słuchawek do CS (pewnie w 1.6 grasz) to nie masz co za bardzo się rozglądać, byle słuchawki za paręnaście złotych wystarczą, jakoś i mnogość dźwięków tam to porażka, czy słuchawki za 50zł czy za 1000zł, w tej grze uświadczysz to samo. Na twoim miejscu poszukałbym czegoś z oferty Superlux, jest wiele wiele tematów o słuchawkach tej firmy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytaj jak radzi kolega o superluxach, creative aurvana live, shure srh 240 i może coś z oferty takstar (chociaż nie jestem przekonany czy do karty zintegrowanej to dobry pomysł...), jako, że jest promocja -20% do końca stycznia w mp3store. Jeśli nie miałeś wcześniej jakichś w miarę dobrych słuchawek raczej wszystkie z tych słuchawek zrobią na Tobie duże wrażenie.

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc jak proponuje ci przedmówca, zakup sobie z komisu, który jest tu na stronie, używki Creative Aurvana Live, z pewnością na początku powinieneś być zadowolony, choć tego tak naprawdę nikt ci nie powie, dopóki sam nie sprawdzisz, są jeszcze Superlux 668b, też bardzo polecane słuchawki za niewielką kwotę w porównaniu do tego jak grają, ale niestety z integrą zetną ci uszy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności