Skocz do zawartości

iBood


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, strong6 napisał:

@second - dzięki za cynk.
Ja zamówiłem - przewidywany adres wysyłki: 15.09.2017
Wie ktoś jak długo stamtąd idzie przesyłka?

 

 

Przesyłka kurierska i idzie zwykle 1-2 dni. 

 

Uwaga! Słuchawki w wersji z literką b czyli z tego co wyczytałem z kablem zbalansowanym XLR. W zestawie nie ma przejściówki.

Edytowane przez all999
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, all999 napisał:

Uwaga! Słuchawki w wersji z literką b czyli z tego co wyczytałem z kablem zbalansowanym XLR. W zestawie nie ma przejściówki.


Poda mi ktoś namiary na dobrej jakości przejściówkę? - bo ja z czymś takim jak kabel zbalansowany XLR to nie miałem jeszcze do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, all999 napisał:

 

Przesyłka kurierska i idzie zwykle 1-2 dni. 

 

Uwaga! Słuchawki w wersji z literką b czyli z tego co wyczytałem z kablem zbalansowanym XLR. W zestawie nie ma przejściówki.

Wtyka przy kablu to żeńskie mini XLR 4-pin.

Godzinę temu, strong6 napisał:


Poda mi ktoś namiary na dobrej jakości przejściówkę? - bo ja z czymś takim jak kabel zbalansowany XLR to nie miałem jeszcze do czynienia.

Pewnie chodzi ci o przejściówkę na Jack'a - ja się nie spotkałem z taką przejściówką... trzeba sobie zrobić.

Edytowane przez Bialy_Wilk
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adikadik napisał:

Szczerze - bardzo wątpię ;)

 

Była jedna osoba, gdzieś na głębokim Zakaukaziu, która się tym zajmowała, prosty chłop, owce, krowy na gospodarstwie, ale niesamowity talent i ogromna wiedza w tej dziedzinie, robił takie przejściówki dla całego audio świata, niestety już kilka lat temu jakaś kobita go złapała na dziecko i całkowicie odpłynął w inne tematy, życie rodzinne itp.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gourney napisał:

Po pierwsze primo - w opisie pojawiło się info o przejściówce, po drugie primo - już po okazji;).

Wziąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, userfrom napisał:

@Jaro54 miałeś te słuchawki? Czy są wygodne?

Jeśli będzie dużo zamówień, to można zamówić hurtem wykonanie przejściówki u Drutmistrza - może jakiś dobry rabat będzie można u niego dostać.

Ja mam MF 100 ale różnica jest tylko, że 100 są zamknięte. Ja od początku słucham na skórzanych padach. Na początku miałem problem z uciskiem, ale wystarczy trochę bardziej rozsunąć pałąk  po problemie. Słuchałem MF200 bo ma kolega (zresztą za moją namową i po posłuchaniu MF100). Jest to rozwinięcie MF100 bardziej przestrzenne granie, bardzo dobre pozycjonowanie źródła dźwięku, jednym słowem sama radość słuchania, z jednym zastrzeżeniem - nie poprawiają nic w utworach, więc jak są wady w utworze czy to nagranie czy aranżacja na pewno to usłyszysz. Ale jak materiał dobry to tylko rozkosz z słuchania

2 minuty temu, Gourney napisał:

Tradycyjnie nie, proces decyzyjny wydłużył się nieco;).

 

Nie są mi pisane:D.

To tak jak u mnie. Widziałem jak jechałem do pracy ale gościa z firmy miałem i jak poszedł to i słuchawki poszły :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Ja mam MF 100 ale różnica jest tylko, że 100 są zamknięte. Ja od początku słucham na skórzanych padach. Na początku miałem problem z uciskiem, ale wystarczy trochę bardziej rozsunąć pałąk  po problemie. Słuchałem MF200 bo ma kolega (zresztą za moją namową i po posłuchaniu MF100). Jest to rozwinięcie MF100 bardziej przestrzenne granie, bardzo dobre pozycjonowanie źródła dźwięku, jednym słowem sama radość słuchania, z jednym zastrzeżeniem - nie poprawiają nic w utworach, więc jak są wady w utworze czy to nagranie czy aranżacja na pewno to usłyszysz. Ale jak materiał dobry to tylko rozkosz z słuchania

No właśnie nie usłyszę, bo się spóźniłem z zamówieniem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niewiele gorszej cenie jest na Amazon - 266,92 zł. Used -like new, czyli ze zwrotu pewnie.

https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B00R802940/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used

 

Plus jest taki, że jak ktoś tu zamówi będzie miał 2 tygodnie wcześniej niż z ibooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awayeah napisał:

W niewiele gorszej cenie jest na Amazon - 266,92 zł. Used -like new, czyli ze zwrotu pewnie.

https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B00R802940/ref=dp_olp_used?ie=UTF8&condition=used

 

Plus jest taki, że jak ktoś tu zamówi będzie miał 2 tygodnie wcześniej niż z ibooda

Dodatkowy plus, że wersja normalna a nie balanced.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności