Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne 200 zł


Escove

Pytanie

Witam

Potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek do 200 zł

Mam trzy propozycję

-AKG k514 mkII

-Creative Aurvana Live

-AKG K518 DJ(słyszałem że wymagają dobrego źródła)

 

Słuchawek będe używał na moim telefonie (Samsung Galaxy ace 2) oraz na laptopie (zintegrowana karta dźwiękowa)

Przeznaczenie tych słuchawek to będzie przedewszystkim muzyka(rock,metal,rap ale nie polski) i granie w gry głównie FPS(cs go, cs 1.6 itp)

 

Najbardziej odpowiadają mi AKG k514 mkII, ponieważ pałąk dostosowuję się do głowy, a same słuchawki zakrywają całą małżowinę, i dlatego mam je na oku że lubie w długiej pozdróży posłuchać muzyki.

Czy znalazłbym coś lepszego w tej cenie? Czy CAL! są lepsze od AKG k514 mkII jeśli tak, to dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Słuchałem na tych AKG w szkole bo kolega przyniósł, hałas jest duży, do 95% głośności na Galaxy Ace słychać wszystko wokół dokładnie dopiero przy 100% głośności słabo słychać otoczenie, jak dla mnie grają za jasno, bardzo kuły mnie w uszy zgłoski "sz" "cz", bass jest strasznie słaby. Co do gier to napewno lepsze będą te AKG gdyż jest otwarte ale musisz wybrać: Przestrzenność czy zamkniętość (możliwość słuchania w miejscach publicznych) sam bym brał z podanych propozycji CALe, 518 za małe jak dla mnie, te 514 stosunkowo słabo grają a z CAL nie miałem styczności choć są strasznie polecane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co znaczy, że k518 są za małe? To słuchawki nauszne i wcale takie małe nie są, w porównaniu do innych jest to normalna średnia rozmiarowo.

bas, bez dwóch "s", a mówi się, że niektóre zamknięte mają w miarę akceptowalną "przestrzenność" jedne z takich słuchawek sam niedługo będę testował i mam nadzieję, że będę mógł potwierdzić słowa użytkowników head-fi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może SRH240? Zachwalane jako konkurencja dla CAL. Ładne wokale, basu ponoć na tyle mało, że niektórym to przeszkadza. Niestety, dość mało popularne w sklepach, więc z odsłuchem może być problem. Ja osobiście nie miałem tej przyjemności właśnie z tego powodu. :|

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności