Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne za 100-170zł


Kapi

Pytanie

Budżet: 100-170zł.

Trudno mi wybrać jaką konstrukcję preferuję, więc chętnie zobaczę propozycje zamknięte jak i półotwarte.

źródła:

  • laptop
  • gitara + wzmacniacz Kustom Dart 10FX
  • Nokia E52

Przeznaczenie:

  • słuchanie muzyki (słucham głównie punk rocka, ale lubię czasami odpalić coś cięższego jak i spokojniejszego)
  • chcę ich użyć, aby móc grać na gitarze przez wzmacniacz w akademiku
  • czasami jakiś film, gra, ale to drugorzędna sprawa

Dotychczas miałem Philipsy SHP1900, jednak nie były zbyt wygodne i mocno grzały uszy.

Co znalazłem?
Superluxy HD681, ale nie podoba mi się ich wygląd. Kwestia gustu.

AKG K511, jednak trochę boję się o wygodę.

Oprócz tego, K512MKII, K514MKII.

Najbardziej skłaniam się ku K511, ze względu na niską cenę oraz podobno dość dobrą jakość dźwięku w tym budżecie. Są jakieś lepsze propozycje? Maksymalnie mogę wydać ~170zł, jednak chętnie kupię coś w okolicach 100.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

...i kiepsko graja :)

To były niezłe słuchawki kilka lat temu :)

 

Ja polecam zainteresować się:

HD668B, HD330 - Superluxy

K518dj - AKG

Takstar 2050 - teraz wszystkie słuchawki tej firmy do końca stycznia - 20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K518DJ odpadają. Byłem dziś w MP3store w Gdańsku i przymierzałem je. Pierwsze wrażenie: "To mi zgniecie głowę za chwilę.". Ich brzmienie mi się podobało. Polecono mi Takstar PRO80, niestety są za drogie. Nad Superluxami HD330/660 zastanawiałem się i również biorę je pod uwagę. Podobają mi się (wizualnie) Takstar HD2000. Co o nich myślicie?

 

Pomyślałem również o kupnie AKG K402. Widziałem dzisiaj w MM, bardzo mi się spodobały i do tego kosztują 55zł. Warto jako słuchawki przenośne do funowego słuchania?

Edytowane przez Kapi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zero izolacji w 402 :)

Takstary 2000 to takie trochę CAL nie są złe :)

K518DJ miałem to samo ale to ich jedyna wada, trzy razy do nich podchodzilem i odsprzedawałem dalej bo nie mogłem dotrwać do momentu zaprzestania występowania efektu imadła. Sam zdecydowałem sie na DTX501P - świetne ale ponad budżet. Na Takstary jest nadal 20% rabatu a może model 2050?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Duża różnica między 2000 a 2050? 2050 są trochę ponad budżet. 2050 z rabatem 215zł, 2000 z rabatem 135zł co jest optymalną kwotą dla mnie. Warto dołożyć 80zł?

 

K402 kupię bo i tak potrzebuję dziś jakieś słuchawki. Myślę, że jako "awaryjne" i żeby posłuchać muzyki z telefonu podczas spaceru będą ok.

Przy kasie kosztowały już 70zł, więc ładnie podziękowałem i wyszedłem.

 

Znajdę jakieś lekkie słuchawki o podobnej konstrukcji do AKG K402 za ok. 50zł? K403 za 60zł w MP3store. Będą ok? Mają grać z Nokią E52.

Edytowane przez Kapi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ostatecznie co wybrać? Takstar HD2000, SL HD330 czy może SL HD660? Najchętniej już jutro bym je kupił :) .

 

Kupiłem Takstary HD2000. Pierwsze wrażenie pozytywne. Grają ładnie, w zupełności wystarczą jak na moje potrzeby.

Edytowane przez Kapi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności