Skocz do zawartości

Fanklub Denon


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

D2000 mimo swoich wad to mi się podobały. Nowe modele Denona i fostexa pewnie są lepiej dopracowane. Sprawiłbym sobie, gdyby nie zaporowa cena. :)

Tymczasem D600 dalej mnie cieszą, a z lepszym sprzętem jeszcze bardziej. Choć to odmienna forma prezentacji (na swój sposób nawet lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie byłbym taki pewny ,he,he...stare Denony to inna bajka grania , funowe ,basowe, przestrzenne...nowe D7200 już tak nie grają.

A te nowe to taka słabsza wersja będzie D7200?

Mr. Brainwash poluj na używane D7000..nadal nic lepszego poza TH900 na rynku zamkniętych nie ma...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły w godzinę od wystawienia ;) 

Szkoda mi ich strasznie bo teraz już takich nie robią no ale proza życia.... W domu przy dwójce urwisów nie mam kiedy słuchać a do pracy zbyt ostentacyjne i drogo wyglądające. Pomyślałem sprzedam jak nie używam, a pieniażki napewno się przydadzą, może nawet wpłace na lokate.... no to skończyło na zludnych nadziejach i już dzień później kupiłem kolejne słuchawki. Audiofilia ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pałąk w nowym modelu wg starszych rozwiązań konstrukcyjnych. Przypuszczam, że gdyby D7200 miały taki od razu, mniej ludzi puszczałoby by je do wtórnego obiegu (mnie akurat nie uwierały).

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2018 o 15:23, dj1978 napisał:

No i pałąk w nowym modelu wg starszych rozwiązań konstrukcyjnych. Przypuszczam, że gdyby D7200 miały taki od razu, mniej ludzi puszczałoby by je do wtórnego obiegu (mnie akurat nie uwierały).

 

Po czym wnioskujesz? Pałąk wygląda dokładnie jak w D7200. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

 

Po czym wnioskujesz? Pałąk wygląda dokładnie jak w D7200. 

D7200 miał jakby bardziej nieregularny/łamiący kształt pałąka. W nowym modelu wydaje się lepiej wyprofilowany. Ale to taka bardziej moja interpretacja tego co widzę na zdjęciu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dj1978 napisał:

D7200 miał jakby bardziej nieregularny/łamiący kształt pałąka. W nowym modelu wydaje się lepiej wyprofilowany. Ale to taka bardziej moja interpretacja tego co widzę na zdjęciu:)

No właśnie taki "łamany" po środku jest wygodniejszy, bo się mniej o czubek głowy (czyli najbardziej wrażliwy punkt) opiera, a bardziej po bokach.

Coś w stylu Shure SRH840, czyli prawie "daszek" wewnątrz.

sluchawki_profesjonalne_10578.jpg

Ale tak naprawdę, to te wszystkie pałąki da się podgiąć do takiego kształtu, więc powinny być wygodne.

 

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perul napisał:

No właśnie taki "łamany" po środku jest wygodniejszy, bo się mniej o czubek głowy (czyli najbardziej wrażliwy punkt) opiera, a bardziej po bokach.

Ale tak naprawdę, to te wszystkie pałąki da się podgiąć do takiego kształtu, więc powinny być wygodne.

 

Zgadza się, ja już dawno zrobiłem dokładnie tak jak napisał @Perul w moich D7200 i problem z odczuwaniem ucisku pałąka na czubku głowy zniknął bezpowrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś Denonów GC20, tych bt? Bo szukałem w mojej okolicy i nigdzie nie było do odsłuchu. A ciekawi mnie jak grają i czy są wokółuszne, czy raczej wielkości Momentum M2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, AH-GC20 sprawiają bardzo dobre wrażenie w rękach i są wygodne, ale dźwiękowo... ciepłe kluchy ;)

2 godziny temu, Play napisał:

 Bo szukałem w mojej okolicy i nigdzie nie było do odsłuchu. 

Powinny być w Galerii Bałtyckiej, w sklepie AV Design na 1pietrze?!

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2018 o 15:23, dj1978 napisał:

No i pałąk w nowym modelu wg starszych rozwiązań konstrukcyjnych. Przypuszczam, że gdyby D7200 miały taki od razu, mniej ludzi puszczałoby by je do wtórnego obiegu (mnie akurat nie uwierały).

Im akurat nic już nie pomoże ,nawet Batman i Superman razem...są ...ehhh....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności