Skocz do zawartości

Fanklub Denon


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły kubki od Artisan, ładniejsze niż te z ich galerii:
1340881.jpg
Ja zdjęcia nie zrobię, bo nie mogę na fotce złapać tego mienienia się w świetle...

Jak nic wezmę jeszcze u nich za jakiś czas upgrade pack do T50RP mk3:
Origin_Combi.jpg

Edytowane przez crysis94
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z galerii. na prawdę próbowałem zrobić, ale w ogóle nic nie widać na mojej fotce - komórka nie lubi się z wykończeniem na wysoki połysk xD

 

Poprosiłem gościa, żeby wybrał mi sztukę z jak najbardziej widocznymi słojami drewna i się spisał - Miodla Indyjska, a słoje widoczne nie mniej niż na ich pokazowych kubkach z Teczyny :>

 

Ze zdjęć, które oni mają to najbardziej podobne są do lewej muszli tych:
$_57.JPG

ale większy kontrast między kolejnymi słojami =)

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od nich pady, ale do innych słuchawek, tańsze i z obrazków porównując gorzej wykonane, ale...

Na obrazkach wszystko ładnie wygląda, a jak przyjdzie to się okazuje, że to najtańszy szajs, którego używają do padów za kilka dolców. Zauważyłem, że chinole teraz się wycwanili i szukają ludzi dla których niektóre rzeczy są za tanie więc niby biorą te droższe oczekując na lepszą jakość no to wciskają to po takich cenach. Bardzo często też ich pady są krojone na wymiar zewnętrzny nie zważając na otwór w środku przez co względem oryginałów ucho potrafi być w innej odległości. Ja tam ze swoich na początku byłem średnio zadowolony, teraz się przypasowały albo przyzwyczaiłem się i jest ok. 

Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra...
$_57.JPG

po wstępnym dampingu grają tak jak lubię najbardziej... czyli podobnie do Tesli, ale z przyjemniejszą barwą i mniejszym przejaskrawieniem.
Wolę od AH-D7000 D:

Natomiast
ZfqDOEx.jpg

grają bliżej, z większym impaktem i ciemniej... zdecydowanie lepiej niż niż AH-D2000 czy D5000 po modach... ale te chyba u siebie pozycjonowałbym pod AH-D7000 na wysokich padach...

Także już wiadomo które zostaną po Żywcu ze mną =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Denony dostały zmianę wypełnienia na rzadsze i  asymetryczne (1/3 muszli od strony z tyłu glowy cała wypełniona, reszta tylko cieniutka warstwa przy drewnie) oraz filtr przeciw sybilantom (krążek pianka+welur z dziurką na środku) przed driverem. Najbardziej podoba mi się na hybrydzie FAW lub srebrze Smoka... więcej zmian w najbliższym czasie nie planuje, muszę się osłuchać.

Świetnie to gra :>

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez krótką chwilę byłem dominatorem z 2-ma parami Denonów, a później wziął dokupił D600 i D5000 :\

 

Ja tylko to:

IMG_20170420_190830.jpg

 

edit: aj zapomniałem, że dałem już ramkę jako przygotowanie do wystawienia ogłoszenia w komisie, potem podmienię -__-

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności