Skocz do zawartości

Fanklub Denon


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, LuQi napisał:

Wróciłeś do D7k?

Nie, pożyczone.

2 godziny temu, audionanik napisał:

Nie słuchałem dt1770pro (tylko 1990), ale nieee...z tesli nigdy nie poleci ta barwa co z fostera.

No.. ekhm, właśnie barwa jest ciekawsza, bogatsza, niż w D7k imo i są mniej pikantne na górze. 😉 1770'ki na skórach, są najmniej Tesla'owe z wszystkich Beyer'ów. 👍

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majkel napisał:

Właśnie anulowałem Panu konto VIP oraz wszystkie rabaty.

Super! Teraz przynajmniej dowiedziałem się o ich istnieniu:D

 

Godzinę temu, majkel napisał:

Co do (bio)celulozy, doceniam ją szczególnie w postaci rolek. :P

Celuloza ma wiele zastosowań.

Wg czerwonoarmiejców bidety również.

16 minut temu, neonlight napisał:

 

No.. ekhm, właśnie barwa jest ciekawsza, bogatsza, niż w D7k imo i są mniej pikantne na górze. 😉 1770'ki na skórach, są najmniej Tesla'owe z wszystkich Beyer'ów. 👍

Być może.;)

Kiedyś posłucham, to ocenię; ale po moich doświadczeniach z testami bajera nie spodziewam się  bardziej odpowiadającego mi brzmienia niż z d7000, ani wyższego sortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel podejrzewam, że też doceniasz jej pozytywne właściwości soniczne. MDR-R10 zrobiły na Tobie wspaniałe wrażenie, więc ta bioceluloza nie jest taka zła 😉

 

@audionanik coś czuję, że wkrótce ich zdjęcie będzie w wątku zakupowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji najbliżej zakupu jest ten, u którego już są dane słuchawki i dzieli go od ich nabycia tylko przelew 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

W takiej sytuacji najbliżej zakupu jest ten, u którego już są dane słuchawki i dzieli go od ich nabycia tylko przelew 😎

W tej sytuacji najbliżej pstryczka w długi nochal, jest ten, który naobiecywał koledze że wyśle słuchawki na odsłuch a potem zniknął z forum na pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John Grado mam nadzieję, że uda się sprawę wyjaśnić. Tym bardziej, że miałeś dostać je już przed kilkoma miesiącami na odsłuch. Gdyby jednak audionanik kupił te słuchawki, są jeszcze wystawione na hifi: https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/19/368978.php 

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John Grado Posiadasz telefon kontaktowy do mnie. Mogłeś zadzwonić, dopytać się, ustalić szczegóły. Przypomniałem go kilkukrotnie, proponowałem rozmowę, m.in. jakbyś miał dołek. Nie doczekałem się. Na forum nie było mnie przez 3 miesiące i mogłeś do mnie zatelefonować. Po cichu liczyłem na kontakt z Twojej strony. Niestety, nie doczekałem się.

 

Zawsze jestem otwarty na rozmowę. W PM przypomnę mój numer. Nie lubię niejasnych sytuacji. Skontaktujesz się ze mną, wszystko sobie wyjaśnimy i sprawa będzie zamknięta.

 

Życzę wszystkiego dobrego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, John Grado napisał:

Znajac granie Denonów różnica w energetycznosci przekazu i po prostu radochy z słuchania, jest sporo większa na korzyść D7000. 

Na korzyść danonków...tych danonków, jest do zapisania znacznie więcej cech.

31 minut temu, bob2000 napisał:

Słyszałem tylko przez chwilę owle i d7200 i wybrałbym Denony. Pewnie podobnie jest z hawkami i d7000, więc moje zdziwienie <trochę> zmalało ;) Niech Ci służą jak najdłużej :D 

D7200 odstają znacząco w dół od d7k i nie wybrałbym ich zamiast nh (za owlami nie przepadam).

Mialem do czynienia z kilkoma denonofostexami (th-x00 i d5000 nawet posiadałem) i jak dla mnie, od pierwszego spotkania, d7000 są z nich najlepsze, osobiście stawiam je nawet ponad th900 z kilku powodów (cena nie ma tu nic do rzeczy).

W dniu 23.05.2020 o 21:20, Spawn napisał:

  @audionanik jak będziesz już sprzedawać D7000 to możesz wpisać w ogłoszeniu "Spawn płakał jak sprzedawał" :D (model, a nie konkretny egzemplarz)

Płacz @Spawnie, oj płacz.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/19/368978.php
Kto chętny? ;)

 

Jak mi się znudzą Hawki (co raczej prędko nie nastąpi przez ich mega plastyczność na elementy toru) to pewnie bym spróbował tych Danonków. Narazie mi dobrze.

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanik trochę mi ich szkoda było sprzedawać nie zaprzeczam, ale to zawsze były dla mnie te drugie słuchawki. Świetne ale dla mnie za mało audiofilskie strojenie i nie aż tak wyżyłowane sound quality czym nieco odstawały od moich pozostałych rumaków w tamtym czasie. Słuchawki z pewnością wyjątkowe i warte posiadania. Jak się tak nad tym teraz zastanowić to w sumie trzeba już mieć ostro zryty beret po audiofilsku aby się ich pozbyć ;) Od kilku lat próbuje znaleźć podobne granie ale w jakimś tańszym wydaniu ale póki co bez skutku.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pabloj napisał:

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/19/368978.php
Kto chętny? ;)

 

Jak mi się znudzą Hawki (co raczej prędko nie nastąpi przez ich mega plastyczność na elementy toru) to pewnie bym spróbował tych Danonków. Narazie mi dobrze.

nie odpisuje więc ale już poszły albo ma 20 rezerwacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ramach wymiany z @audionanik będą gościć u mnie przez pewien czas Denony D7000 :) Zgadzam się, że ich SQ jest lepsze od Nighthawków. Jeszcze raz dziękuję za możliwość ich przetestowania!

 

20200703_095325.jpg

 

Porównanie gabarytów: Audioquest Nighthawk, Denon D7000, Audio Technica ATH-W5000. 

20200702_190610.jpg

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciej3 dokonam porównania, m.in. ze wspomnianymi modelami słuchawek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

W ramach wymiany z @audionanik będą gościć u mnie przez pewien czas Denony D7000 :) Zgadzam się, że ich SQ jest lepsze od Nighthawków. Jeszcze raz dziękuję za możliwość ich przetestowania!

 

Porównanie gabarytów: Audioquest Nighthawk, Denon D7000, Audio Technica ATH-W5000. 

20200702_190610.jpg

 

Z tej trójki najmniej słuchałem Hawków (bo nie podeszły mi przez swoje V-kowe brzmienie). Najlepiej oceniłbym D7000, bo są po prostu przyjemne w odbiorze. W5000 cenię za szczegółowość i subtelny pogłos.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności