Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Denon


manuelvetro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mcarto napisał:

Jadą do mnie słuchawki Denon AHD5200EM. 

Jestem ciekaw co dokładnie oznacza to EM na końcu, wydawało mi się, że to oznaczenie serii wykonanej z drewna zebra ale to nie to??

 

EM to taki refurbished b-stock w nomenklaturze Denona. Taki składak różnych części, ale nalepkę będziesz miał z 5200. Daj znać jak gra :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krz napisał:

EM to taki refurbished b-stock w nomenklaturze Denona. Taki składak różnych części, ale nalepkę będziesz miał z 5200. Daj znać jak gra :D

Acha dzięki to by się zgadzało bo zakupiłem je na Amazon co.uk jako używane co zwykle oznacza zwrot sklepowy - dla mnie lepiej bo taniej i mam 30 dni na ew. testy. Te pewnie trafiły do Denona na naprawę i wróciły pod nową nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mcarto napisał:

Acha dzięki to by się zgadzało bo zakupiłem je na Amazon co.uk jako używane co zwykle oznacza zwrot sklepowy - dla mnie lepiej bo taniej i mam 30 dni na ew. testy. Te pewnie trafiły do Denona na naprawę i wróciły pod nową nazwą.

Nie no żarcik. Nie bój się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest po prostu pełna oficjalna nazwa fabryczna tego modelu? Widziałem na sklepach z tym napisem, bez niego, i to były te same słuchawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, John Grado napisał:

A to nie jest po prostu pełna oficjalna nazwa fabryczna tego modelu? Widziałem na sklepach z tym napisem, bez niego, i to były te same słuchawki. 

Chyba tak. Może to tylko model na Anglię? tylko w ich sklepach widzę słuchawki z tym oznaczeniem. 

W każdym razie jak dojdą to zrobię im zdjęcie i pokażę. W Irlandii nie ma sklepów z lepszymi słuchawkami i nie jestem w stanie tego zweryfikować, a w obecnej sytuacji i tak wszystko pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mcarto napisał:

Chyba tak. Może to tylko model na Anglię? tylko w ich sklepach widzę słuchawki z tym oznaczeniem. 

W każdym razie jak dojdą to zrobię im zdjęcie i pokażę. W Irlandii nie ma sklepów z lepszymi słuchawkami i nie jestem w stanie tego zweryfikować, a w obecnej sytuacji i tak wszystko pozamykane.

Zgadza się. Fotka z pudła D9200 

15855814974813202830352201070364.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek_m napisał:

 

Kupiłem iPada Pro "Refurbished". Okazało się, że nie działa gniazdo słuchawek.

 

Wrócił do Amazon'a. Czekam na zwrot kasy.

 

Zwykle kupuję z opisem "używany jak nowy" co najczęściej oznacza zwrot sklepowy i często mam wszystkie wewnętrzne folie na miejscu i tylko otwarte pudełko przez kupującego ew. przez Amazon który musi ocenić stan produktu zanim wróci do obiegu ;)

Ale wiadomo zawsze może się trafić jakaś wpadka - nigdy nie wydałem więcej na podobną używkę jak w przypadku tych słuchawek.

Godzinę temu, krz napisał:

Zgadza się. Fotka z pudła D9200 

I wszystko jasne EM czy EAN znaczy European Article Number.

Innego kabelka raczej nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszły D5200 :)

Na szybko wykonanie świetne, pady wygodne, ogólnie słuchawki nie wydają się cięższe od moich Shurek 840, trzymają się mocno na uszach a nie wiszą tylko na pałąku i dobrze izolują. Kabel b. długi z oplotem co mnie cieszy bo nie lubię żadnych przedłużaczy.

Z minusów: słuchawki zaprojektowane z myślą o jakiś okrągłych piłkowatych głowach, nie mam jakiejś dużej głowy a musiałem je wyciągnąć na maksa aby pasowały. Planuję je też trochę nagiąć żeby lepiej leżały ale nowe więc strach ;)

Nie chcę rozpisywać się o dźwięku bo niewygrzane. Ogólnie grają nieźle z pudełka, dość neutralne i naturalne ale średnica (wokal) jest odrobinę wycofany a bas w niektórych utworach wydaje się mocny a w innych nieco słabszy jak zwykle - wygrzeję je z 2-3 noce i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszły D5200
Na szybko wykonanie świetne, pady wygodne, ogólnie słuchawki nie wydają się cięższe od moich Shurek 840, trzymają się mocno na uszach a nie wiszą tylko na pałąku i dobrze izolują. Kabel b. długi z oplotem co mnie cieszy bo nie lubię żadnych przedłużaczy.
Z minusów: słuchawki zaprojektowane z myślą o jakiś okrągłych piłkowatych głowach, nie mam jakiejś dużej głowy a musiałem je wyciągnąć na maksa aby pasowały. Planuję je też trochę nagiąć żeby lepiej leżały ale nowe więc strach
Nie chcę rozpisywać się o dźwięku bo niewygrzane. Ogólnie grają nieźle z pudełka, dość neutralne i naturalne ale średnica (wokal) jest odrobinę wycofany a bas w niektórych utworach wydaje się mocny a w innych nieco słabszy jak zwykle - wygrzeję je z 2-3 noce i zobaczę.
Popatrz wstecz w tym temacie jest prosty mały trick na poprawę wygody masz zdjęcia. Opisane jest więc dasz radę.

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mcarto napisał:

Znalazłem inny trick, próbowałem delikatnie trochę je przygiąć i się pałąk złamał :( 

 

Pokaż fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One ułamał się centymetr od końca a nie po środku gdzie próbowałem je delikatnie zgiąć. Nawet nie było w tamtym miejscu większego nacisku niż przy zakładaniu na głowę bo przyginałem tylko środek i to bardzo słabo dwoma palcami ;)

 

Prawdę mówiąc jak załatwię sprawę pozytywnie to zakończę temat d5200. Słuchawki nie pasują do mojej głowy, rozciągnięcie na maxa wyraźnie im nie służy a w tej cenie spodziewam się lepiej wykonanych słuchawek. 

Szkoda tylko bo dźwięk mi generalnie pasował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2020 o 14:16, Mcarto napisał:

One ułamał się centymetr od końca a nie po środku gdzie próbowałem je delikatnie zgiąć. Nawet nie było w tamtym miejscu większego nacisku niż przy zakładaniu na głowę bo przyginałem tylko środek i to bardzo słabo dwoma palcami ;)

 

Prawdę mówiąc jak załatwię sprawę pozytywnie to zakończę temat d5200. Słuchawki nie pasują do mojej głowy, rozciągnięcie na maxa wyraźnie im nie służy a w tej cenie spodziewam się lepiej wykonanych słuchawek. 

Szkoda tylko bo dźwięk mi generalnie pasował.

 

 

Zamawiałeś z Amazona czy gdzie indziej? Moje tez doszły. Będę testował aczkolwiek juz mi się podobają szczególnie w tej cenie. Ja kupowałem z Amazon whd. Jeżeli Ty tez pisz do Amazon może oddadzą Ci kasę.

Edytowane przez c_marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 16:16, c_marcin napisał:

 

Zamawiałeś z Amazona czy gdzie indziej? Moje tez doszły. Będę testował aczkolwiek juz mi się podobają szczególnie w tej cenie. Ja kupowałem z Amazon whd. Jeżeli Ty tez pisz do Amazon może oddadzą Ci kasę.

Tak z Amazon, odesłałem je ale coś strasznie długo przesyłka idzie... zobaczę co s tego będzie.

 

Mam jedno pytanko, było coś w nich dziwnego, kilka razy przesłuc**jąc znane mi kawałki miałem wrażenie, że to jest inna realizacja, generalnie nigdy tego nie miałem z żadnymi słuchawkami. Ciekawi mnie to czy tylko ja to tak odbierałem czy to przez inną sygnaturę dźwięku czy coś??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, audionanik napisał:

Minęło 3,5 roku; d7000 znów u mnie goszczą...i znów nie moje - heh...

ADE9EA20-F89F-4620-AF17-01BCD008A87F.jpeg

Dżizas!!! jak ja lubię te słuchawki!!!

Są klasowe i jednocześnie fpyte. Bardzo dobrze różnicują barwy instrumentów i nie gryzą jednocześnie - rasowe, muzykalne granie.

Ciekawe, co byś powiedział na DT1770Pro, mam teraz oba modele i jak dla mnie, to wybór jest prosty - DT1770Pro. 😎

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neonlight napisał:

Ciekawe, co byś powiedział na DT1770Pro, mam teraz oba modele i jak dla mnie, to wybór jest prosty - DT1770Pro. 😎

Denonyi Beyery to V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności