Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne z dobrą izolacją do 130zł.


fingerling

Pytanie

Witam, szukam słuchawek nausznych z jak najlepszą izolacją. Jakość dźwięku jest tu sprawą drugorzędną bo będą służyć do słuchania audiobooków. Mają jak najlepiej izolować od otoczenia i nie być za duże. Pytanie czy za taką cenę w ogóle da się kupić dobrze izolujące słuchawki? Dokanałowe nie wchodzą w grę bo takie posiadam, co prawda jestem z nich zadowolony ale względy zdrowotne zmuszają mnie na jakiś czas zaprzestać ich użytkowania.

Trafiłem na takie,http://www.mp3store.pl/article/cresyn-cs-hp500-red-ean.8808323003379,2011480186827122757.html

Edytowane przez fingerling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak mogą być używane, to z dobrą izolacją są Senki HD205 - choćby te http://forum.mp3store.pl/topic/104711-sennheiser-hd205/

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spędziłem kilkanaście godzin na wertowaniu internetu w poszukiwaniu właściwych słuchawek i po szczelnej selekcji wyłoniło się 2 faworytów.:)

 

Cresyn C555 i AKG k518

 

I za cholerę nie wiem które wybrać.

 

Będę słuchał głównie audiobooków a odtwarzacz Sansa Zip.

Cresyny wydają się trochę mniejsze od AKG i mam obawę czy będą pasowały do moich uszu.

AKG podobno bardzo cisną a Cresyny są wygodniejsze ale z gorszą izolacją. I weź tu wybierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie bierz Cresynów C555 - dźwiękowo i owszem są dobre, ale pałąk pęka bardzo szybko. No chyba, że lubisz się użerać z gwarancją, która i tak nie musi być wcale uznana, bo to w końcu uszkodzenie mechaniczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam obecnie do rekablingu HD218, czyli zapewne to samo co HD219. Wygoda całkiem dobra, izolacja już gorzej (bo są malutkie), ale dźwiękowo moim zdaniem bardzo nieszczególne. Sam przetwornik jest całkiem OK, ale przez tą gąbkę, która go przysłania dźwięk robi się jak zza ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, zastanawiam się czemu 218 są droższe od 219. Widzę że idealnych które mnie zadowolą w założonej cenie nie znajdę. Będę musiał wybrać między KPP, AKG420 a Senn hd 219.

Skłaniam się ku ostatnich, są wygodne i zapewne coś tam tłumią no i fajnie wyglądają. :) Na dobrym dzwięku aż tak mi nie zależy bo będą do słuchania audiobooków na sansa zip i fuze+

Aha i jeszcze jedno, czy w sen hd218 występuje efekt mikrofonowy?


Już nieaktualne, kupiłem Sennheiser HD 219. W razie jak mi się nie spodobają wymienię na inne.

 

Dzięki za porady.

Edytowane przez fingerling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zakładam, że mają taką samą budowę jak HD218. Żeby zrobiły się czytelniejsze wystarczy wyjąć wewnętrzną gąbkę z padów, bo to ona je zamula. Jak zdejmiesz pady (są na zatrzaski) to będziesz wiedział o co chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności